Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnych do pracy za granicą. Konkretne oferty, zarobki, wymagania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Ja tez skorzystałem z pomocy agencji i nie zaluje. Dzieki WBD WeldingService GmbH szybko znalzlem prace w Niemczech jako kierownik budowy. Wyjazd zorganizowany bardzo sprawnie, malo formalnosci, praca lekka nie byla, ale za pieniadze ktore otrzymalem zdecydowanie bylo warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sprawdzonego, a takim jest na pewno jest Humanus. Polecam, przy każdym wyjeździe korzystam z ich ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić firmę Syldorf. Jasno określone warunki, dobre piniądze, człowiek wie po co jedzie i jakie pieniądze będzie z tego miał. Co do warunków to nie ma do czego się przyczepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie warto polecić PerMont. Umowa może i niemiecka, ale nie ma haczyków, jasno określone warunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem warto zajrzeć na poratl dobra sztela, oferuje się tam wiele agencji z bardzo atrakcyjnymi ofertami :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest parę dobrych agencji ale wiadomo że nie wszystkim się dogodzi... ja obecnie jestem w NL z Otto i jest ok ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie polecam agencji pracy zagranicznej Sprintwerkt. Praca odbiegała "trochę" od tego co zostało mi przedstawione w Polsce(chociaż to i tak był najmniejszy problem) na miejscu nie dostałem żadnej ciepłej odzieży pomimo,że praca jest wykonywana w temperaturze + 7 stopni, pierwszy dzień w bluzie i białym fartuchu jakoś zniosłem ale było ciężko, kaloszy też nie dostałem a w pracy wody sporo.(miałem się o nie dopraszać już po rozpoczęciu pracy).Warunki mieszkalne niespełniające jakichkolwiek norm sanitarnych. Płatne pranie(miały być żetony na pranie za darmo) brak Wifi(zapewniano mnie że jest)do tego agencja oszukuje na stawce(gadałem z polskimi pracownikami na miejscu i mieli ponad 12euro brutto w innych agencjach, kiedy ja miałem sporo mniej a robota ta sama) Dodaję też link do mojego kanału youtube gdzie możecie zobaczyć materiał video z zakwaterowania, jak najdalej od takich agencji. ***s://***youtube.com/channel/UCsqm2a4LEcudixgu5eSRwfw/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat od jakiegoś czasu wyjeżdżam z firmą Sentium (***sentium.pl) i to może być dobra opcja dla Ciebie. Firma podpisuje umowę i wszystko od strony prawnej jest przejrzyste więc nie trzeba się obawiać. Mam przygotowana umowę z naliczonymi składami ZUS od średniej krajowej, jest to dla mnie ważne na przyszłość. Na pewno ta firma się wyróżnia pod względem dopilnowanych formalności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyjechałem do Anglii i sam sbie znalazłem prace bez pośredników. Doszedłem do wnioku że w budowlance zawsze się coś znajdzie i miałem rację. Jedyne co mnie zaskoczyło to to że nie respektująposlkich uprawnieni (a miałej na oparkę) ale po kilku miesiącach zrobiłem angielski kurs na koparkę (polecam ***s://empiretrainingservices.co.uk/). I teraz pracjue tak jak chciałem z aprzyzwoite pieniądze i w dobrych warunkach i na dobrym sprzęcie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję za granicą już dość długo. Sprawdźcie sobie przykładowe ogłoszenia jak np. tu ***s://inserv.com.pl/praca/brukarz/, porozmawiajcie z tymi ludźmi jeśli nie jesteście przekonani i zobaczcie jakie warunki oferują. Często można dostać pracę nawet bez znajomości języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakiś czas temu wyjechałem do Wielkiej Brytani. I na początku miałem cięzko. Praca fizyczna na budowie czy deszcz czy słońce. Ale po jakimś czasie zrobiłem kurs na koparkę (szef mnie namówił) i teraz pracuje sobie w miare komfortowych warunkach za niezła kasę. Myślę że w UK Nadal jest ok trzeba tylko trochę znać jezyk i mieć jakieś konkretne uprawnienia. Ważne jest tez to że anglicy czesto nie respektują polskich uprawnień ale to nie jest wieki problem bo np w Empire Taining Services mozna szybko zrobić kurs na urzadzenia budowalne za rozsądną kasę i nawet w języku poslki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, ja tak samo uważam, że czasy są ciężkie i również chce wyjechać. Zawsze moim marzeniem był wyjazd do USA i w końcu chcę tam pojechać. Dużo pozytywnych opinii słyszałam ***s://estavisa.pl/apply/ Można tam łatwo złożyć wniosek. Czy ktoś składał wniosek przez tą stronę ? :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szparagi :) ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Holandii istnieje szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia, zwłaszcza w zakresie budownictwa. Jednakże, aby znaleźć pracę wymagane jest odnalezienie odpowiednich źródeł. Mesoworks obecnie posiada wiele projektów i poszukuje specjalistów do współpracy jako podwykonawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...