Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzyka w restauracji

Utworzony przez Radek, 19 marca 2020 r. o 10:37
ZAPV oczekuje ode mnie jakichś dodatkowych opłat za poprzednie lata, gdy płaciłem do ZAIKS za muzykę do restauracji i teraz się okazuje, że oni mają jakąś umowę, ale za poprzednie lata mam zapłacić z odsetkami. Nie bardzo mi się to widzi bo jednak do ZAIKS płaciłem więc nie było tak, że korzystałem bez żadnych opłat. Jak macie jakąś opcję, żeby tego uniknąć to dajcie znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz jak to wygląda w ofercie publicmusic.pl/. Mają dostęp do muzyki bez praw autorskich, można z niej korzystać. To wygodna opcja, która będzie się dobrze sprawdzać w praktyce bo masz współpracę z jedną firmą i ona zapewni muzykę, nie będziesz musiał sam temat ogarniać i płacić do tych różnych instytucji typu ZAIKS. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...