Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opiekunka osób starszych. To nie jest zawód dla każdego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Polecam kurs Opiekun osób starszych i przewlekle chorych prowadzony przez Stowarzyszenie Młodych Naukowców. Dużo pomaga w pracy z osobami starszymi, super prowadzący doświadczeni i praktycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też robiłam tam kurs i rzeczywiście się przydaje w pracy. Poza tym jest w godzinach popołudniowych w centrum miasta wiec można sobie spokojnie dojechać. Praca może nie jest łatwa, ale muszę powiedzieć, że mi daje niezwykłą satysfakcję. Jestem dumna z mojej pracy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama opiekuje się przykutą do łóżka babcią od ponad 20 lat - 24/24. To najtrudniejszy z testów na człowieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym ludziom cieżko się rodzicami opiekować na starosć, a co mówić kimś obcym. Chociaż dla mnie szczerze mówiąc lepiej się opiekuje osobami, które nie są ze mną spokrewnione. Inaczej człowiek interpretuje jeśli są w ciężkim stanie i nie podchodzą tak emocjonalnie. Ja do UK z promedica 24 już od 3 miesięcy jeżdżę, mam już za sobą przypadek, gdzie babcia potrzebowała opieku 24/7. Jak człowiek interpretuje to jako pracę i zarobek nie rozczula się tylko wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...