Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo wojsko to banda dobrze płatnych i bardzo uprzywilejowanych NIEROBÓW. Chory system stworzył tą wielką patologię. Wykwalifikowana (w swojej ocenie) banda nieprzydatnych leni. Niestety to prawdziwa opinia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy służba w policji i SG liczy się do ogólnego stażu pracy przy ubieganiu się o wojskową emeryturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa opinia gościa który pewnie całe życie siedział pod spódnica u mamusi. No i do szkółki chodził bo bał się że do wojska pójdzie..a teraz zawiść.smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej bolesna prawda wojaku. Bo jak można porównywać służbę  w Policji z tak naprawdę zabawą w wojsku. Nie mówię o ich roli w czasach obecnych. Po co nam takie wojsko pilnowane przez inwalidów emerytów z agencji ochrony? Ale podwyżki wynagrodzeń jako pierwsi z mundurówki dostają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to nic innego, jak wpisywanie się w antyrządowy, a więc antypolski system niszczenia państwa. Służby mundurowe rożnego rodzaju, to powołanie i służenie narodowi, a nie chęć urządzenia się na cale życie tak, jak się urządzają KODziarze i POkemony! Naród (rząd) powinien się za nich zabrać i powywalać na zbite pyski razem z nauczycielami i innymi wykorzystującymi dobre chęci rządu do zreformowania kraju na wzór tych najlepszych! Nie wyedukowane chamstwo chce zyc na nasz koszt i tylko im 500+ uwiera. Ale same biorą bo im to się należy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PiS może wyleczyć nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bramy na jednostkach pilnuje konsalne.t czy cos tam innego psełdoochrono podobnego, budynki i wszystkie inne sracze sprzątają cywilne firmy, gotowanie żarcia tak samo, to co się robi w tym wojsku? nie mówić że ćwiczy, szkoli i uczy manewrów bo wystarczy spojrzeć na jeden po drugim zwisający brzuch co to nie wiadomo co on ma reprezentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My w SG poligon to mamy codziennie na zielonej;-) i dodatkowo nie płacą:-P A z tym, że niby formacja cieszy się dużym zainteresowaniem to dobry żart:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie nikt wam nie zabranial isc do wojska więc teraz nie żalcie się i nie obrazajcie nikogo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to nic innego, jak wpisywanie się w antyrządowy, a więc antypolski system niszczenia państwa. Służby mundurowe rożnego rodzaju, to powołanie i służenie narodowi, a nie chęć urządzenia się na cale życie tak, jak się urządzają KODziarze i POkemony! Naród (rząd) powinien się za nich zabrać i powywalać na zbite pyski razem z nauczycielami i innymi wykorzystującymi dobre chęci rządu do zreformowania kraju na wzór tych najlepszych! Nie wyedukowane chamstwo chce zyc na nasz koszt i tylko im 500+ uwiera. Ale same biorą bo im to się należy!!!
 Dają to biorę a PiSiory do klozetu albo szamba spóscić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim ty jesteś? Najlepszym pracusiem i to jeszcze charytatywnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do d.... Z takimi funkcjonariuszami czy to są czy policja idzcie do wojska to zobaczymy czy z przełożonym będziecie rozmawiać i dyskutować jak tam gdzie pracujecie. A w wojsku się służy a nie pracuje i przede zmiana stanowiska niech każdy przeczyta sobie ustawę o służbie wojskowej. I nie mówcie że w armii cicho się nie robi bo w szczycie policji raczej się nie przepracowcowal nikt 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w MSWiA gdzie cytuje przełożonego "liczy sie etos bo w służbach mundurowych sie duzo nie zarabia ja mogbym służyć za darmo dla ojczyzny" tak powiedział moj przełożony- oficer. Bylem w mswia jestem teraz w mon i mam prawie 2 tysie więcej do ręki co miesiąc. Pozdrawiam wszystkich którzy sie zastanawiają :D nie ma nad czym sie zastanawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak wy z policji idziecie do wojska to robicie to dla pieniędzy czy dla służby? bo nie zbyt fajnie jak chcecie iść do wojska tylko dla pieniędzy, i nie szkolić się na poważnie tylko dla zabawy i mieć wy***e jak strzelaćie i czy staje cię się lepszymi żołnierzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej jednostce służysz ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A główny powód jest taki, że wojsko cały czas się szkoli do wojny, A policjanci czy strażnicy graniczni cały czas są na wojnie. Szkoleń to mają z pięć w roku, w większości teoretycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służyłem w wojsku-liniowka ponad 11 lat, dwa lata misję. Mogę powiedzieć, że coś tam kojarzy się. Ale w policji przesłyszałem 6 i skończyło się rumakowanie kiedy ćpun rozbił się o radiowóz i oddelegował mnie że służby. Policjant wychodzi do służby we wszystkie święta itp a żołnierz o 13 tej w Piontek i ma resztę gdzieś i 2k +.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do nas do wojska, jest zajebiście, drugi poligon, nawet nie ma materacy, jest super, świeże powietrze,przyroda,socjal zajebisty, przychódźcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego że wy policjanci i strażnicy graniczni jesteście na wojnie cały czas to z tego powodu że ludzi traktujecie jako przedmioty do wykorzystania gdzie możecie się wykazać i ukarać mandatem bo pouczeń niestosujecie, stąd jest wasze szanowanie i traktowanie was. Zwykły obywatel to człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedział się poinformowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...