Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska coraz droższa dla Ukraińców. W tym roku do naszego kraju przyjedzie ich mniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 07:50 Powrót do artykułu
A o ile wzrosną ceny na podane produkcji, ale na Ukrainie? Do Niemiec nie pojadą, bo Niemcy przebierają w Rumunach, Bułgarach, Węgrach, Chorwatach, Czechach i nas Polakach. Firmy pośredniczące nic nie dostaną za Ukraincow z unijnej kasy. Na razie mogą Ukraincy robić na czarno. A w Polsce na legalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tobie ciulu nic do tego chciałeś takiego dobrobytu głosując na Dojną zmianę to masz i siedz grzecznie. Ja wolę żyć na zachodzie godnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni potrzebni w Polsce jak pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote]Bo u Niemca nie ma "ja ni panimaju"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Ukraina w ciągu 20 lat skurczyła się o 10 milionów, już nie ma kogo ciągnąć a ci co są nie zostaną wiecznie bo za kilka lat ich poziom skoczy, zbiorą kapitał i ruszą dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ceny rosną to bierzcie się za produkcję żywności biznesmeni. Zarobicie znakomicie. Większość rolników już padła zostali pasjonaci z koneksjami. Ale i PSL przechodzi na tęczowy wikt. więc pasjonaci pójdą za nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100% tępić chwasty z Polskiej ziemi. Zakaz wstępu dla nich do PL. Żenujące są dla mnie te pseudo sondaże, że tylko 12% Polaków jest przeciwna tym intruzą, za są pewnie pracodawcy ze względu na oszczędności czy dodatki za zatrudnienie takiego bolszewika. Niestety miałem"przyjemność" z tą nacją pracować.... Najgorszemu wrogowi nie życzę (chociaż ich nie mam poza ukraińcami). Rosjanów się czepiacie a trującą epidemię wpuszczacie. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...