Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad tysiąc ofert pracy w Lublinie. Sezonowo i na stałe [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2019 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Praca za 1500 brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to co że za 1500? Jak pirdzi w tapczan to nie ma nawet i tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za miskę ryżu czy na zlecenie, bo mam ekipę z Ursusa na pana miejsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jakaś praca dla mgr inż. mleczarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 ofert za najniższą krajową a za tyle nie ma sensu zapierdzielać i mieć godzinny dojazd na drugi koniec Lublin w jedną stronę. Poza tym w większości jest to 1600 na rękę na zleceniu. Lub chcą studenta bądź niepełnosprawnego, za tyle samo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najniższa w PL to 2250 brutto tj. ok.1630 netto- baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 1500 brutto. Proponuję 3200 podstawy plus prowizja, bonus, i dodatkowe gratyfikacje pieniężne. Praca w elastycznym trybie i nadal spotykam się z ludźmi, którzy pierwsze pytanie zadaja, czy to praca biurowa......  Moje wymagania to średnie wykształcenie i niekaralność. Jest jeszcze jedno, chęć podjęcia pracy Moje ogłoszenie widnieje choćby tutaj: ***s://lublin.lento.pl/przedstawiciel-ubezpieczeniowo-finansowy,6956781.html Zapraszam chętnych, spotkamy się i omówimy szczegóły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZWYKLE DZIENNIK NAPISAŁ O TYM DZIEŃ PO... DZIĘKUJEMY ZA INFORMACJĘ :) NAPEWNO SIĘ ZJAWIĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie próbujcie sił jako pato streamerzy - potem nawet za te 1600 zł pracy nie dostaniecie. Każda płąca na początek jest uczciwa, jezeli są wszystkie składki płacone i umowa jest jak trzeba. Jeżeli pracownik zacznie zarabiać na pracodawcę, na pewno dostanie za to odpowiednie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...