Sposób jest sprawdzony. Miałem już z tego 2 wypłaty, teraz zbieram na 3, w sumie zarobiłem już około 100$. Sposób ten ma ogromny potencjał! Jeśli Ty też to dostrzeżesz to osiągniesz sukces. Z łatwością można zarobić 100-200zł miesięczne a z czasem zarobki będą rosły. Już mówię o co w tym wszystkim chodzi. Rejestrujemy się na podanej niżej stronce. http://en.20dollars2surf.com/?ref=55699 Instalujemy dostępny na stronie programik (zajmuje niewiele ponad 1mb), dzięki któremu możemy uruchomić baner reklamowy. Uruchamiamy baner i zostawiamy go włączonego i normalnie korzystamy z kompa i z netu. W NIC NIE TRZEBA KLIKAĆ. Baner zawsze jest na wierzchu ale jest mały i nie przeszkadza. Od teraz zbieramy punkty za: - samo to że baner jest otwarty - za zdobywanie poleconych - dostajemy też 10% ze zdobytych puntów naszych poleconych lvl1 oni przy tym nic nie tracą - za kliknięcia w nasze banery i linki referencyjne. Punkty te na koniec każdego miesiąca zamieniają się w kasę. Każdy 1000pkt to 0,11$. Do wypłaty potrzebne jest minimum 20$ czyli 180000pkt. Wypłat dokonujemy poprzez PayPal. Na początku uzbieranie tych punktów może potrwać około 3 miesięcy lecz z czasem ten okres się skraca bo im więcej mamy poleconych tym więcej i szybciej zarabiamy. Dla przykładu moi sponsorzy zbierają średnio 600-700 tysięcy punktów miesięcznie czyli ponad 60$ miesięcznie, czyli około 200zł miesięcznie i ich zarobki cały czas rosną. Wiem że niektórzy mogą mówić ze się nie opłaca i że za długo to trwa. Ale ja się z taką opinią nie zgodzę. Opłaca się i to bardzo, a za parę miesięcy będzie mi się opłacało jeszcze bardziej. Mało kto daje pieniądze za nic. A dodatkowych pieniędzy nigdy za mało. W razie pytań proszę pisać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz