Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca podczas studiów

Utworzony przez joanna_j, 1 czerwca 2015 r. o 11:42
Cześć!   Praca podczas studiów? Da się! Kto z Was praktykuje obecnie taki tryb życia? Powszechnie utarło się, że do pracy najchętniej zatrudniane są młode osoby z kilkuletnim już doświadczeniem na danym stanowisku. Uwierzcie jednak, że nie w każdej firmie tak jest, bowiem studenci mile widziani są w wielu firmach i to na różnych stanowiskach pracy. Już dziś zarejestruj się na bemygo.com i znajdź swoją wymarzoną pracę, ofertę stażu lub praktyki!   Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.   Pozdrawiam, Joanna J.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobra propozycja. Praca kształtuje i każdy powinien odbyć chociaż praktyki będąc w liceum czy też w czasie studiów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym, młodym  osobom bez doświadczenia trudno znaleźć dobrą pracę. Jedynym rozwiązaniem w takim przypadku jest korzystanie z praktyk i staży organizowanych przez unię europejską. Na stażach zdobędziesz niezbędne doświadczenie, i masz szansę dostać zatrudnienie po stażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podczas studiów zarabiałam na różnicach kursów walut :) Było to dość ryzykowane i trochę absorbowało czasowo ale było warto :). Bardzo często nawet na zajęciach sprawdzałam kursy walut, głównie korzystałam z tej stronki https://www.mbank.pl/notowania/kursy-walut/, żeby analizować tendencje walutowe. Może komuś przyda się ten pomysł ;). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas studiow wg mnie najlepiej pracowac zagranica - nie dosc, ze zarobimy ladna kase, to jeszcze nauczymy sie za darmo jezyka i to tak, jak nie nauczymy sie w szkole. Ja pracowalam 2x w Niemczech - fakt, ze zmywak - ale zarabialam ladnie. Wszystko ok, legalnie - pomogla mi w tym firma MG Solutions.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znalazłam artykuł, że można zarobić nawet na pozyczkach przez internet  ***s://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach trochę brzmi to zabawnie, ale może komuś się to udaje.  ja jestem studentką dzienną i dorabiam sobie jako hostessa, a także piszę teksty na zlecenie. zawsze, co miesiąc dodatkowy fundusz jest, a ofert  pracy można znaleźć wiele na różnych grupach na portalach społecznościowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja koleżanka studiuje dziennie i chciałaby pracować,ale tam gdzie mieszka nie może znaleźć pracy (dojeżdża na studia). Dlatego dorabia sobie projektując i malując na torbach płóciennych, plecakach-workach (ze sznurkami) i na koszulkach. Bardzo ładnie maluje, zrobi każdy projekt, ale w tym rzecz, że jest za mało wypromowana i tylko jej znajomi o tym wiedzą. Niby ma swojego fanpage na FB Colour Up ale co z tego, jak nikt spoza jej znajomych nie wie o tym co robi. Bez kapitału ciężko w ogóle się wypromować, dlatego raczej jest nastawiona na łapanie się każdej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozwijam sie i zarabiam na wlasnym hobby. Kupilam maszyne do szycia Bernina i juz od 3 roku studiow realizowalam male zamowienia na przerobki krawieckie, a teraz jak juz jestem na studiach magisterskich to sama projektuje i sprzedaje swoje ciuchy. Fajna sprawa. Mysle nad napisaniem dotacji i zakupie hafciarki tez Bernina. Zawsze to zwiekszy moje mozliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na blogach można całkiem fajnie zarobić. Teraz Brand Sabbath oferuje kilka płatnych kampanii a wystarczy się tylko zarejestrować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...