Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Programowanie. Gdzie warto iść na staż?

Utworzony przez br3, 16 kwietnia 2015 r. o 12:44
cześć, jak w temacie – zbieram opinie o stażach w firmach IT w Lublinie. nie chcę szukać w ciemno i marnować czasu,chodzi mi o miejsce, gdzie można się rozwijać i atmosfera nie odstrasza.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś doradzić. Dobra atmosfera nie idzie w parze z dobrą kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wiekszych firmach można dobrze zarobić. A nie oszukujmy się – pracuje się dla pieniędzy a nie dla przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieksze firmy? Czyli oddziały firm z Warszawy? Świeeeetna rada. Realia są takie, że tego typu firmy wcale nie garną się do przyjmowania na staże. A jeśli już kogoś wezmą to będą traktować jak kolejny i to mało znaczący trybik. Demotywujace i nikomu nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no oook, to gdzie szykać lepszej alternatywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mniejszych firmach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sądzicie o firmie Embiq? ktoś coś wie o nich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieduża lokalna firma z szerokiem zakresem działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak z zarobkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milionów na stażu nie zarobisz :D ale to tak jak wszędzie. a tak poważnie: przyzwoite zarobki, zwłaszcza jak już zostaniesz u nich na dłuzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest ok, wiem z doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trudno się tam dostać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ja wiem? normalnie. CV, potem rozmowa, jak przejdziesz do drugiego etapu to praktyczne zadanie do wykonania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaa bardzo polecam. Moja rozmowa była naprawdę w fajnej atmosferze, motywująca. A co do wspomnianej wyżej kasy – proporcjonalna do umiejętności, więc jest tutaj też coś takiego jak podwyżka :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wysyłam CV, zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj znać później jak wrażenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...