Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Saksy zimą? Nie ma przeciwwskazań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2018 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Sex zimą? Nie mam przeciwskazań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na stronie tej firmy, z której tu wypowiadał się ktoś tam. Szału nie ma, nędzne stawki i nędzne zarobki w porównaniu z tym co czasami płacą w Niemczech, w jednym ogłoszeniu jest stawka minimalna 9.49 euro brutto-wstyd. Niemcy śmieją się, że pracujemy za pół ich pensji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem nowotwory od oprysków i biadolenie że śmierć tak wcześnie przychodzi.Niech Hansy i Gertrudy to wdychają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie saksy?! Przeciez wg propagandy zydopisu i naczelnego bankstera brakuje w Polsce rąk do pracy! Muszą ściagać masy nachodzców - czeczenow, ukrow, hindusow, afganczykow, afrykanczykow itp. To dlatego Polaków muszą eksmitować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam firmy, która płaci opiekunce 300€ premii za święta. Proszę poczytać ogłoszenia firm zatrudniających opiekunki, a później napisać, jak jest na prawdę. To, że ktoś podaje w ogłoszeniu- premia do 300€ np ,to zwykłe kłamstwo. Zazwyczaj jest to połowa tej kwoty, nie więcej. Opieka w Niemczech- temat rzeka. Są tysiące opiekunek, które mogą opowiedzieć, jak to wygląda w realu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedź na saksy, badź niewolnikiem U szwaba lub żabojada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłam młodsza to latem do Niemiec na saksy wyjeźdżałam. Teraz jak starsza jestem to też wyjeżdżam zagranicę tylko do Anglii i jako opiekunka z promedica. Zajmuje się opieką nad starszą panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...