Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnych do pracy za granicą. Konkretne oferty, zarobki, wymagania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Tylko niedojdy jadą pracować dla obcego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyko nieroby i dziecioroby zostały w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne agencje pracy to przede wszystkim łowcy danych osobowych od naiwnych jeleni w potrzebie i zysków za zatrudnionych na mocno okrojonych warunkach. Szukajcie pracy sami na oficjalnych stronach www państwowych Agentur pracy w krajach docelowych. I wytrwale uczcie się języka kraju docelowego. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ niech zacznie pracować na te swoje naklepane bachory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na dystrybutory z darmowym olejem do łbów kodziarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze to sporo się zastanawiałam czy wyjechać ale się zdecydowałam. jestem po pielęgniarstwie. zatrudniłam się w  ***s://***eurabota.ua/jobs/nurse/jobs-offered   jako opiekunka i pracuje w niemczech. tutaj mam większą pensję niż pielęgniarka w polsce. zresztą coraz więcej młodych ludzi zatrudnia się jako opiekunki. nie wiem co to będzie za 5 czy 10 lat.. nie będzie miał kto się opiekować ludźmi w polsce.. bo nie sądze by podwyższyli płacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, wspieranie obcych gospodarek najtańszą w unii siłą roboczą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki są znacznie lepsze, warunki też. Wiem co mówię bo od lat jeżdżę z otto do oss w holandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto jechać do pracy za granicę. Ale też dobrze wiedzieć dokąd warto jechać, a jak się nic nie wie, to pojechać ze sprawdzoną agencją. Ja z polecenia trafiłam do otto, i ta agencja wszystko za mnie załatwiła, nie musiałam się o nic martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne reklamy agencji zatrudnienia, czy panowie redaktorzy mają jakieś udziały w zyskach agencji zatrudnienia, które reklamują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałabym się jechać bez znajomości języka, bo wtedy łatwo paść ofiarą oszustów. Miałam doświadczenie jako opiekunka starszych ludzi, przypomniałam sobie podstawy angielskiego i co raz wyjeżdżam do UK na kontrakty z promedica. Kasa bez porównania z tym, co mi w kraju proponowali, a ze wzrostem doświadczenia stawki też idą do góry. Wszystko załatwione na miejscu plus szkolenia, kto mi w Polsce takie warunki pracy da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżają i dobrze robią!Za taka samą pracę jak u nas za granicą zarabia się o wiele więcej. Ja od kilku lat pracuje w Norwegii i nie żałuje.Jak słyszę co się dzieje w kraju to w ogóle nie chce mi się wracać ale każdemu wyjeżdżającemu polecam kupić dobre ubezpieczenie i dokumenty z offshoreidcardscom!Warto!Mając takie dodatkowe kopię człowiek czuje się zdecydowanie pewniej tym bardziej, że te z offshoreidcardscom mają mega jakość i w ogóle niczym nie różnią się od oryginału a cena jest na prawdę super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najkorzystniejszym krajem według mnie są Niemcy. Chodzi mi nie tylko o płacę ale i o życie, które nie jest tu ogromnie drogie. Wiem, że w krajach skandynawskich można zarobić znacznie więcej jednak odliczając życie oraz jedzenie nie wychodzimy na tym aż tak kolorowo. Wyjeżdżam od lat z mg solutions i bardzo duzo przez ten czas udało mi się zrealizować w życiu prywatnym. Warto wyjeżdżać i nie trzeba się bać, a języka zawsze można się nauczyć. Mówię jako 50latek - da się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję jako opiekunka w Niemczech. Zatrudniłam się w agencji Pflegehelden i nie żałuję mimo wszystko. Praca nie jest super łatwa, ale zarobki są duże wyższe niż w Polsce. Agencja dba o moje interesy, zapewnili mi kursy językowe i medyczne, mam ubezpieczenie, dobry kontakt z koordynatorem. Mnie taka praca odpowiada i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem co wy piszecie za głupoty. Ja pracowałam przeez agencję pracy John-Personal GmbH  i wszystko wyglądało ok. Koleżanka też tam kiedyś pracowała i chwaliła tą agencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie sprawdziła się agencja medipe. Byłam rok temu z nimi w Niemczech. Wynagrodzenie mi bardzo odpowiadało i były fajne bonusy. Czasem warto wyjechać na trochę - i tak tyle ile tam nie zarobimy w Polsce. Czasem nie jest łatwo ale jak się człowiek zmobilizuje i zepnie pośladki to da się wytrwać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam same dobre wspomnienia z agencjami pracy, a szczególnie z Market Access, nie rozumiem skad ta niechęć do pośredników pracy. wynagrodzenie wcale nie mniejsze niż normalnie, wszystko jasne i klarowne. polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas sprawdziło się mg solutions. Bardzo dobra agecja pracy tymczasowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zgadzam. Zdecydowanie lepiej iść do agencji EuroKadra. Tam dostaniecie zatrudnienie. Jeśli komuś zależy na pracy, to ją dostaje. Warunki? Wszytko zależy od tego, gdzie traficie. Ale generalnie - praca jest dla każdego, w różnych branżach, na różnych warunkach. Trzeba tylko chcieć pracować. Powodzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas sprawdziło się mg solutions. Bardzo dobra agecja pracy tymczasowej.
 U nas tak samo. Mój facet ma dzięki nim zatrudnienie,a wcześniejsze oferty pracy były naprawdę takie sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...