Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnych do pracy za granicą. Konkretne oferty, zarobki, wymagania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Niemieckiego nie znam, za to to angielsku się dogadam, więc ruszyłam do pracy na Wyspy. Wybrałam miejsce z promedica, oni wszystko dograli z rodziną podopiecznego i transportem. Pieniążki bardzo fajne, więc jeżdżę kilka razy w roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez j.niemieckiego też sie da -czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja współpracuję z Centrum Językowym Konik jako opiekunka dla seniorów w Niemczech. Myślę, że są rzetelną firmą - zawsze dużo ofert, jak jedno zlecenie się kończy, to od razu znajdą mi inne, do tego dobre pieniądze (których na pewno w Polsce bym nie zarobiła), normalnie mam płacony ZUS, przysługuje mi urlop. Jestem zadowolona. Polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da się, w Centrum Językowym KOnik mają oferty pracy dla osób bez języka niemieckiego. Wystarczy się z nimi skontaktować, a wszystko Ci opowiedzą. Wejdź sobie na ich fejsbuka: ***facebook.com/centrumjezykowekonik/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżac do pracy zagranicę to dobry pomysł. Korzystałem z usług otto, i polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ja jechalam z dobra sztela do niemiec jako opiekunka i nie czuje sie gorsza przez to ze pojechalam. kasa super i warunki no ok powiedzmy. zamierzam jeszcze raz jechac w te wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak. Nie ma pod tym względem żadnych problemów. Praca jest dla każdego.  Pewnie, że da się coś znaleźć - przecież agencje pracy mają ogromne braki kadrowe. Jeśli tylko wam zależy na pracy, to na pewno coś sensownego znajdziecie. Wszystko zależy od was. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kiedyś z Otto wyjeżdżałem, teraz trochę w Polsce popracowałem, całkiem spoko było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też z otto pracowałem w Polsce. niezła pensja. generalne agencja w porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem w biurze otto i było bardzo fajnie, ludzie się starają, super atmosfera, dzieje się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w zeszłe wakacje z dziewczyną w Holandii przy cięciu papryki przez agencję Work Centre. Dobre warunki, dobra kasa. Teraz mam pracę na wakacje, ale zobaczymy jak to będzie w przyszłe wakacje, bo to jest naprawdę opcja warta rozwazenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byłem, bardzo spoko opcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Dostałam pracę z agencji w ciągu kilku dni. W wielu firmach mają duże braki, więc jeśli wam zależy na zatrudnieniu, to je dostaniecie. Ogólnie pod tym względem zaszły ogromne zmiany i jeśli komuś tylko zależy na pracy, to ją znajdziecie. A oczywiście - radzę wykorzystywać możliwości, jakie daje aktualnie rynek. Pod tym względem akurat bardzo wiele się zmieniło i oby tak dalej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Dobrej Szteli znalazlam ogloszenie o pracy jako opiekunka seniorki w Nieczech, dlugo sie wahalam ale sie zdecydowałam. Po trzech miesiacach wrocilam ale jade jeszcze raz! Podstawy niemieckiego Ci zapewniaja, w sensie nauke i 1600e na reke zarobkow na miesiac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pracował ktoś w firmie Van Dijck groenteproducties i mógłby opisać swoje wrażenia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżałem do Holandii z otto, oferują dobre zarobki i warunki, mają dobry klimat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc. Zastanawiam się nad jedną ofertą od otto, ale mam pytanko - czy ja sama muszę ogarnąć transport żeby się dostać do Holandii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam częso wyjeżdżam za robotą za granicę. Pracuję w Iwo-Bau a im często wpadają dobre zlecenia poza PL. Jak mam do wyboru pojechac sobie gdzies zarobic, a siedziec tu i patrzec w sciane to chyba wybor jest logiczny tym bardziej ze mowimoy o konkretnych pieniądzach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc. Zastanawiam się nad jedną ofertą od otto, ale mam pytanko - czy ja sama muszę ogarnąć transport żeby się dostać do Holandii?
  nie, agencja tym się zajmie. ubezpieczenie też ci załatwi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedojdy... Ja sobie chwale, jechalam z dobra sztela jako opiekunka do seniorki do niemiec i zaroilam na mies tyle ile tu moglabym pomarzyc. Wole dla obcego za 1500e niz polski wyzysk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...