Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnych do pracy za granicą. Konkretne oferty, zarobki, wymagania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Ja sie nie przejmuje negatywnymi komentarzami. Jezdze jako opiekunka z dobra sztela i zarabiam ok 1500e za miesiac. takze sorry, ale nie wiem gdzie bym tu tyle zarobila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie uwazam sie za niedojde tylko za przedsiebiorcza osobe. Jade robic to co umiem czyli opiekowac sie osoba starsza za niezle pieniadze. Z dobra sztela mam ok 1500e na reke wiec raczej tu za to nie zarobie tyle a jestem na studiach pielegniarskich i w tym kierunku sie ksztalce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OGIDO to portal dla oferujących stanowiska pracy i dla szukających pracy. Gromadzimy oferty pracy, polecamy rzetelnych pracodawców i dajemy Ci możliwość wyszukania zatrudnienia według wielu kategorii. Możesz także przeczytać przydatne artykuły, aby wiedzieć jak znaleźć satysfakcjonującą pracę. A szykując się do aplikowania na dane stanowisko - skorzystaj z naszego kreatora CV. OGIDO portal pracy to świetna platforma dla Agencji Zatrudnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoboście ja pracowałem przez otto, polecam wszystkim  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Szukasz pracy za granicą nie wychodząc z domu ? Wszystkie ogłoszenia o prace za granicą na jedym portalu pracy ogido.pl [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracowałem przez Syldorf i było ok. Co do konkretów to już musisz sprawdzić na ich stronie albo się z nimi skontaktować. Ja nie miałem problemów żadnych, bo umowa ok i też warunki bardzo spoko. Można sprawdzić i może akurat podpasuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe podejscie.. Ja byłam dwa razy w niemczech przez dobra sztele i jakos jestem zadowolona a na samochod zarobilam swoj pierwszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w budowlance to polecam firmę IwoBau. Konkretne pieniądze, dobre warunki, nie ma co narzekać.  Pozdrawiam, Marek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jezdze z dobra sztela, tzn u nich szukam ofert jako opiekunka i nie narzekam, nie czuje sie wykorzystywana ani nic, zarabiam ok 1500e na miesiac i jest naprawde super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowałam się pojechać po namowach kolezanki , oferte znalalam na dobrej szteli i pojechalam do niemiec w charakterze opiekunki do seniorki. Greta byla przemila starsza pania, mi sie udalo super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ten obcy więcej daje, to czemu nie. Ale ja np. wyjeżdzałem z niemiecką firmą Permont, mialem niemiecką umowę, ale zarobki byly bez porownania z polskimi. Także, co sie bardziej komu opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dobrej szteli jest mnostwo ofert wyjazdowych do niemiec i w zwiazku z ty moge naprwde polecic. Rzetelna i solidna agencja, duzo placa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam za niedojde sie nie uwazam tylko jezdze zarbiac bo tu sie nie da. na dobrej szteli sa swietne oferty,jezdze jako opiekunka do niemiec i jest naprawde dobrze dzieki temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jeżdżę do  pracy do Niemiec, lecz ne szukam ofert  prywatnych, tylko jadę zawsze za  pośrednictwem Centrum Językowego Konik.  Wiadomo,  praca, jak  praca - trzeba się starać, ale wynagrodzenie jest tego warte. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić bardzo dobrą firmę- Iwo Bau. Wyjeżdżam z nimi już od dwóch lat i bardzo serdecznie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjazd za granicę to najlepsza rzecz jaką zrobiłam. Wyjedźam za pośrednictwem firmy HilfeMed do Niemiec i śmiało mogę rzecz, iż sytuacja materialna jest tam znacznie lepsza niż w Polsce. Zarobki są znacznie wyższe i łatwo można coś odłożyć. Nie muszę się matwić o pieniądze. Firma zapewnia wsparcie wykwalifikowane koordynatora, formularz A1, kartę EKUZ, ubezpiecznie, zakwaterowanie. wyżywienie oraz transport. Nie żałuję wyjazdu. Nawet byślę by zostać tam na stałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyjechałem z agencją Pollux do Holandii. Mają ciekawe propozycje, dobry zarobek i fajne warunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem w Holandii i nie narzekam. Robotę ogarnęła agencja Pollux. Dużo ludzi tutaj ode mnie ich polecało, więc się zdecydowałem, mimo że trochę się bałem jechać za granicę. Jak się okazało mój znajomy też jechał, więc raźniej tak we dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto śledzić strone ***eurokadra.com z ofertami pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niedojdy jadą pracować dla obcego
 hmm lekka przesada. Mnie kolezanka rok temu namowila na wyjazd do niemiec w charakterze opiekuna do osoby starszej i wiecie co? Lepsza taka praca, za te pieniadze i to okresowa niz tyrac tu na zmywaku. Znalazlam ogloszenie na obrje szteli i zdecydowalam sie. W przyszlym roku pojade jeszcze raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...