Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnych do pracy za granicą. Konkretne oferty, zarobki, wymagania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Bardzo fajną pracę oferuje firma Permont - niemiecka umowa, dobre wynagrodzenie, co 2 tygodnie możesz zjechac do domu. Polecam, szanująca pracowników firma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pomogli z Permontu. Zaproponowali bardzo atrakcyjne warunki, dzieki czemu zarobki wzrosły niz w przypadku,jak wyjezdzałem na własna reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrą pracę oferuje firma budowlana Permont w Niemczech. Niemiecka umowa, świetne zarobki, możliwość całkiem fajnego zakwaterowania i poznania ciekawych ludzi i douczenia się języka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kojarzycie iwo bau? Ja właśnie z tą firmą jeżdżę za granicę od lat. Ani razu się nie zawiodłem. Warunki które mi zaoferowali są bardzo dobre, zarabiam dobrą kasę, tak naprawdę to i warunki zatrudnienia i zarobki o niebo lepsze niż w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przez jakiś czas pracowałem w Niemczech w firmie budowalnej Permont. Niemiecka umowa, która bardzo przekonuje i zachęca do pracy. Przyjaźni i pomocni ludzie, wiec wszystko na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam świetną niemiecką firmę, która zatrudnia na stanowiska budowlane - Permont. Dobre warunki finansowe, mieszkanowie i transportowe. Możliowści rozwoju i bardzo przyjaźni ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre oferty pracy proponuje niemiecka firma Permont. Paca z branży budowalnej , dobre zarobki i zjazdy na Polske co 2 tyg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyjeżdżałem długi czas z iwo-bau. Budowlanka, ale spoko. Bez zarzutów, dobrze zarobiłem, warunki lekkie i dużo bemefitów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę do pracy w Austrii z firmą ***s://premium-work.pl i jestem bardzo zadowolony. Praca zawsze jest i jest pewna. Wypłatę mam zawsze na czas, więc mogę śmiało powiedzieć, że są pewni i ich polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm ja od dawna jezdze jako opiekunka osob starszych do niemiec, szukam ofert na dobrej szteli, jest tego mnostwo i wszytskie sprawdzone. Mysle ze jak mozna dobrze zarobic to jest ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Iwo Bau oferuje korzystne warunki przy wyjazdach do pracy za granicę. Zapewniają wiele benefitów  co wyróżnia ich na tle innych tego typu firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się spradza agencja pracy Pollux, dzięki której można wyjechać do Holandii i zarobić całkiem niezłe pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się spradza agencja pracy Pollux, dzięki której można wyjechać do Holandii i zarobić całkiem niezłe pieniądze
 To prawda. Wyjechałem z Polluxem jakis czas temu i spoko warunki, a nie to co w innych agencjach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę z Centrum Językowym Konik. Uczciwie płacą, zawsze  na czs, a gdy mam jakiekolwiek pytania w trakcie pobytu na szteli, to bez problemu mogę skobtaktować się z koordynatorką, która zawsze mi pomoże. Polecam.    1.0.0.20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić ***s://polandworkforce.com, zaufania i rzetelna firma już pare lat na rynku. Wyjeżdzałem z nimi już 4 i zawsze na plus. Wszystko było zgodne z umową, zarobki, zakwaterowanie itp. Mają fajne oferty między innymi do Holandii czy Niemiec. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów spokojnie pomogą i doradzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja moge polecic dobra firma budowlana ktora dziala w Niemczech- iwo bau. Zapewniają dobra umowę , zarobki i warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyjeźdzam i wyjeżdzałem z agencją Pollux i wszystkim mogę polecić. Jak na agencje pracy proponuja naprawdę fajne warunki pracy w Holandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie warunki pracy oferuje agencja pracy Pollux . Praca w Holandi na magazynie, za spoko wynagrodzenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne są opinie o pracy za granicą , ale wiele też zalezy od agencji,z  którą wyjeżdzamy. Z Polluxem jak wyjeżdzałem do Holandii to warunki odpowiednie. Zakwaterowanie w miarę spoko standardzie. Wypłaty raczej bez opóźnień , wiec spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam firmę Humanus, solidni pracodawcy, zajęli się mną przed wyjazdem jak i w trakcie pobytu za granicą dobrze płacą, więc uważam, że to dobra alternatywa, na pewno lepsze niż praca na fermie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...