Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Pracy w Lublinie: Kto szukał pracowników, ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2018 r. o 14:40 Powrót do artykułu
co to za targi pracy,gdzie wiecej jest reklamujących szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY W SZTANDARZE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ MĄDRY - JEDNOZDANIOWA INFORMACJA - A DURNIE Z DZIENNIKA ŻĄDAJĄ OPŁAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferty wyłącznie dla jeleni chętnych do pracy za minimalną krajową na umowę zlecenie, albo na pół etatu formalnie, a reszta pod stołem, natomiast posady i praca jest dla swoich znajomych, tak jest i mimo różnych targów nic się tu nie zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kant dupy te targi. Przed laty zajechałem tam pełen nadziei. Byłem na dwóch międzynarodowych prezentacjach. Najbardziej interesowały mnie oferty z Niemiec. A co otrzymałem? Info, że muszę poszukać sobie ofert na stronach Arbeitsamtu. To po ch... mi jechać na targi pracy? Dodam, że byłem jedyną osobą, która zagadała do prezenterki po niemiecku. Słownie: JEDEN?! Pierdoły w stylu, ile wynosi mandat za prowadzenie rozmowy telefonicznej, raczej bezrobotnego nie zainteresuje. Tym bardziej, że od lat jeżdżę za Odrę i mocno pilnuję się, by mnie nie cyknęli na autostradzie. Niemniej, nie ma na tych Targach ofert do pracy zagranicą poprzez tamtejszych przedstawicieli. No, chyba że do łopaty i zbioru. Ale to oferują w każdej agencji pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targi Pracy są emanacja byle jakiego lubelskiego rynku pracy i kropką nad "i" pokazującą, że nic sie w Lublinie nie zmienia. No i znów muszę udowadniać, że NIE JESTEM ROBOTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie to najbiedniejsze województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ile można zarobić tylko za ile można zostać wydymanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich narzekajacych, proponuje powrot do PRL-u pracowalismy za 20-30$ miesiecznie, nie bylo szansy wyjazdu za granice, byla straszna bieda, wszystko na kartki, przydzialy, deputaty, talony -dla swoich, ale najmniejszy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe ziemiakow, jarzyn, krzewow, czy drzew owocowych, teraz tysiace ha ziemi lezy odlogiem bo sie nie "oplaca" setki ton zywnosci wywala sie do smieci i mowia ze w Polsce bieda! Bieda to byla za komuny, a teraz jest tylko prozniactwo, lenistwo i rozczenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, ze Ukraincom oplaca sie pracowac w Polsce , W 1990r bylismy na podobnym poziomie, obawiam sie, ze gdyby nie Balcerowicz, to my jezdzilibysmy do pracy na Ukraine i zarabialibysmy po 600zl miesiecznie, bo Ukraina jest bogatsza, jesli chodzi o bogactwa naturalne i urodzajne ziemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile ty sobie liczysz wiosenek,że tak ochoczo wycierasz sobie buzie prelem? gdyby nie prl to byś dzisiaj boso pasał krówki u pana hrabiego i mieszkał w czworakach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Weteran... teraz mamy możliwość wyjazdów zagranicznych do zbioru truskawek u Bauera. Brak fabryk i perspektyw powrotu do kraju. Kiedyś za 30$ człowiek żył jak król i jeszcze 10$ odkładał na książeczki. Po 10 latach, w najgorszym wypadku, młodzi mieli tanie czynszowe mieszkanie. Nie brakowało żłobków, przedszkoli i szkoły posiadały świetlice zajęciowe. No, cóż internetu nie było. Ale w RFN też tak mieli ;) Jednym słowem gówno mamy w III RP, a Niemcy nadal są panami Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran napisał:
Do wszystkich narzekajacych, proponuje powrot do PRL-u pracowalismy za 20-30$ miesiecznie, nie bylo szansy wyjazdu za granice, byla straszna bieda, wszystko na kartki, przydzialy, deputaty, talony -dla swoich, ale najmniejszy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe ziemiakow, jarzyn, krzewow, czy drzew owocowych, teraz tysiace ha ziemi lezy odlogiem bo sie nie "oplaca" setki ton zywnosci wywala sie do smieci i mowia ze w Polsce bieda! Bieda to byla za komuny, a teraz jest tylko prozniactwo, lenistwo i rozczenia!!!
 baranie kartki byłu tylko przez pewien okres po to aby ludzi wkurzyć i zrobić kipisz, gdzie ci przy korycie mogli wtedy garnąc do siebie majątek narodowy. Owszem każdy skrawek ziemi był obrabiany bo wtedy każdy parcował na swoje dzieci jak je sobie naklepał, nie tak jak teraz, ci co się pieprzą i rozmnażają się za darmo dostają więcej jak ci pracujący, bo nie powiesz, ze za 1500 zł wynagrodzenia to można w luksusie zyć w tym wynajmując mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryt napisał:
Ciekawe, ze Ukraincom oplaca sie pracowac w Polsce , W 1990r bylismy na podobnym poziomie, obawiam sie, ze gdyby nie Balcerowicz, to my jezdzilibysmy do pracy na Ukraine i zarabialibysmy po 600zl miesiecznie, bo Ukraina jest bogatsza, jesli chodzi o bogactwa naturalne i urodzajne ziemie
 emeryt nie bądż taki mądry bo pewnie masz godną emeryturę przyznaną jeszcze za czasów PRL, tj. ok. 100 % wynagrodzenia, bo ja teraz pieprzony emerycie już dostałam 58 % wynagrodzenia, baranie rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedota emerytalna napisał:
Emeryt napisał:
Ciekawe, ze Ukraincom oplaca sie pracowac w Polsce , W 1990r bylismy na podobnym poziomie, obawiam sie, ze gdyby nie Balcerowicz, to my jezdzilibysmy do pracy na Ukraine i zarabialibysmy po 600zl miesiecznie, bo Ukraina jest bogatsza, jesli chodzi o bogactwa naturalne i urodzajne ziemie
emeryt nie bądż taki mądry bo pewnie masz godną emeryturę przyznaną jeszcze za czasów PRL, tj. ok. 100 % wynagrodzenia, bo ja teraz pieprzony emerycie już dostałam 58 % wynagrodzenia, baranie rozumiesz
 wiesz kuźwa pieprzony w/w emerycie gdzie moje pieniądze poszły, otóz na 500+ dla młodych zdrowych jak byk rozmnażających się rodziców tj. na 500+, i po wuj pracowałem tyle lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...