Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terminal płatniczy

Utworzony przez Marta77, 24 lipca 2019 r. o 14:22
Prowadzę salon fryzjerski i jak na razie umożliwiamy klientom płatność jedynie gotówką. W przyszłości na pewno będę chciał wdrożyć terminale...mam pytanko do firm które właśnie niedawno zaczęły stosować płatnosć kartą. Jak to załatwić, żeby było tanio? Jak w ogóle oceniacie taką płatność? Warto , nie warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaciło mi się zamowić terminal ze strony card-expert.pl. Nie płaciłem ani za instalacje, ani za samą dzierżawę ani nie mam potrącanych jakiś prowizji i innych takich historii. Warto sobie u nich przeczytać na stronie jak to dokładnie wygląda. Oni korzystają z tego programu Polska bezgotówkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem z doświadczenia, że terminal w dzisiejszych czasach to podstawa. Sama odkąd skorzystałam z możliwość wprowadzenia terminala (mam od polskie e-płatności) zauważyłam, że klientki są zadoowlone i jest ich więcej, także nie zastanawiaj się. Obsługa nie jest trudna, a ja zauważam same korzyści:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Polskie ePłatności są chyba jedną z bardziej znanych tego typu firm, sama się zastanawiam właśnie nad nimi. A powiedz, bo ja mam trochę stres, jeśli chodzi o wprowadzenie takich nowości - dostaje się na początku jakieś wsparcie techniczne, szkolenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...