Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczciwa praca przez internet

Utworzony przez piotr, 29 października 2011 r. o 21:18
GOTOWY SYSTEM BIZNESU   7minutowy trening   Dzięki współpracy z firmą 7minutowy trening zapewniasz sobie comiesięczną pensję, miesiąc w miesiąc.Jest to legalna praca i trzeba się rozliczać z podatku, lecz nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Otwórz swój własny biznes w branży fitness, otwórz swoje wirtualne biuro jeszcze dzisiaj! Sprawdź jak wygląda plan wynagrodzenia:http://mindmazon.eur...ajNaAutopilocie Zapisz się i zacznij działać ! Dołączam bezpośredni dostęp do wideo:http://mindmazon.eur...nieJak_dziekuje   Jeśli nie chcesz tego wszystkiego budować na własną rękę, my mamy dla Ciebie GOTOWY SYSTEM BIZNESU       Zapraszam do kontaktu email. Marek Glinka email: udanybiznes@10g.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Małgorzata Grudzień                                                                                                          Ul. Sobieskiego 5/25                                                                                 41-500 Chorzów Data urodzenia : 01.07.1986r. Tel :0886-990-941 email :gosia_grudzien@poczta.fm          CURRICULUM VITAE   Wykształcenie                               2011r. - 2013r.                 Politechnika Śląska w Zabrzu                                                            Zarządzanie (magister) ·         Studia niestacjonarne weekendowe                               2008r. – 2011r.   Politechnika Śląska w Zabrzu                                                            Administracja (licencjat) ·         Studia niestacjonarne weekendowe       2005r.- 2006r.    Szkoła Policealna Biznesu i Administracji Profesja                                 Dietetyka ·         Nauczanie niestacjonarne weekendowe       2002r.- 2005r.    VI Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Langego w                                  Chorzowie ·         Nauczanie dzienne   Doświadczenie                              2006r.-               Bingo Centrum sp.zo.o.                        Katowice                                                       Starszy Kasjer Kredytodawca ·         Realizowanie postanowień Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie wykonywania szczególnego nadzoru podatkowego ·         Prowadzenie kasy Salonu Gier ·         Odpowiedzialność za zgodność gotówki na zmianie ·         Prowadzenie bieżącej dokumentacji rozliczeniowej ·         Sporządzenie rejestru raportów dziennych wpłat i wypłat ·         Sporządzanie raportów kasowych ·         Rozliczanie miesięczne obrotu Salonu ·         Dbałość o poprawne funkcjonowanie salonu i jego wizerunek      2005r.- 2006r.       Komenda Miejska Policji w Chorzowie – staż          Asystentka Naczelnika Komisariatu Policji ·         Sporządzanie specyfikacji druków statystycznych i rejestracyjnych ·         Sporządzanie przeglądów akt ·         Dokonywanie wpisów kontroli przydzielonych postępowań w rejestrze śledztw i dochodzeń ·         Bieżąca obsługa sekretariatu      Kursy i szkolenia ·         Szkolenie z zakresu stosowania przepisu ustawy o przeciw działaniu wprowadzaniu do obrotu finansowego nielegalnych wartości majątkowych Umiejętności   ·         Obsługa urządzeń biurowych ·         Obsługa komputera : system operacyjny Windows XP, MS Word, Excel, Lotus Notes, Power Point, aplikacje internetowe ·         Prawo jazdy kat. B ·         Obsługa kasy fiskalnej ·         Dobra organizacja pracy samodz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam tą stronę naprawdę warto ja tak sobie dorabiam wejdz na link :     http://megapensja.pl/?user=seba177  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam http://www.ermail.pl/link/2jmaeTeVYAjXYmeTTXYaNTj2mCmTcaYJ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ciekawą strone do zarabiania pieniedzy nie wychodzac zdomu:) wystarczy kliknąć a nie pożałujesz:) http://www.ermail.pl/klik/UHRVYmsE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam stronke http://www.ermail.pl/klik/UHRVZGMB mozna dużo zarobić nie wychodząc z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                           Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                               Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                                                             Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                                                                               Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra praca klikanie maile na stronie za 5 majli odstaje sie 40gr lub 50gr w ciagu 4miesiecy bez poleconych uzbieralem 84zl z poleconymi uzbieranie minimum 200zl w zaleznosci od ilosci osob by mi zajelo tydzien badz miesiac program w 100%wyplacalny       http://www.ermail.pl/link/am7C27alCAmmlYTmXVcXVC2TJlYmV2eC            
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra praca klikanie maile na stronie za 5 majli odstaje sie 40gr lub 50gr w ciagu 4miesiecy bez poleconych uzbieralem 84zl z poleconymi uzbieranie minimum 200zl w zaleznosci od ilosci osob by mi zajelo tydzien badz miesiac program w 100%wyplacalnywww.ermail.pl/link/am7C27alCAmmlYTmXVcXVC2TJlYmV2eC      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam rozważyć, poczytać o grupie MTW   ; https://grupamtw.com/mlm/rec?usr=697e36b4235a699549bef71597d9e8a1   i oczywiście przystąpić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zera 5000 złotych stałego dochodu w każdym miesiącu... praca przez internet, biznes internetowy.   Zainteresowanych proszę o zostawienie e-maila na stronie: zapisz się   P.S. Nie zawracał bym Ci, a tym bardziej sobie głowy gdyby nie była to uczciwa propozycja współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wielokrotnie nabierałem się na super oferty pracy w internecie gdzie można było zrobić 3000 zł w miesiąc, To są bzdury, ogłoszenia naciągaczy którzy naszym kosztem chcą zarobić. Ja proponuję wam uczciwy zarobek w formie gier i zabawy. Nie zarobicie tutaj kokosów ale wystarczy na opłacenie paru rachunków lub na parę przyjemności. Przede wszystkim musicie zacząć od rejestracji na stronie, oto link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=443565 Rejestracja: wpisujemy swój adres e-mail, pobieramy program, instalujemy, a następnie kończymy rejestrację zgodnie z instrukcją zostawioną na naszej skrzynce. Po zakończeniu rejestracji uruchamiasz program, wyświetli wam się mały prostokąt na pulpicie, który będzie wyświetlał reklamy. A ponadto mamy dwie darmowe gry na stronie w których możemy wygrać pieniądze Punkty z baneru są naliczane za wyświetlane reklamy. Pierwszego dnia nowego miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze- waluta dolary. Nie zarobimy na tej stronie fortuny ale na pewno stać nas będzie na opłacenie kilku rachunków.
ile można realnie zarobić w złotych i w jaki sposób przelewane są pieądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prognoza pogody -30 : http://otourl.pl/pogoda_na_jutro  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROGRAM 5 Jest to bardzo przemyslny i najprostszy program do zarabiania pieniedzy jaki moze byc . Jakis czas temu otrzymalem na swoja skrzynke maila, w ktorym byl list zawierajacy wszystkie informacje na temat dzialania tego systemu. Na poczatku zignorowalem go, bo juz jak pisalem wczesniej, natknalem sie w swoim zyciu na kilku oszustow i zniechecilem sie. Nie sprawdzilem nawet o co tak wlasciwie chodzi. Na szczescie nie skasowalem tego maila . Po miesiacu przycisnal mnie do sciany brak gotowki, wiec musialem szukac rozwiazan. To jest najlepsze jakie do tej pory udalo mi sie odkryc Przejde do rzeczy: By wziac w tym udzial potrzebujesz konta w banku, i poczatkowo 5 euro na koncie ktore musisz zainwestowac. Nie mysl, ze te pieniadze przepadna - otrzymasz za to duzo wiecej. Nie inwestujesz tych pieniedzy w jakies kolejne informacje. Wszystko wyjasnie na stronie. Wplacasz je na konto kogos, kto rowniez kiedys zgodzil sie wziac w tym udzial. Wplacasz pieniadze i masz dzieki temu dowod ze to dziala, bo za jakis czas inni beda wplacac te pieniadze na Twoje konto!!! Nizej przedstawie lekko skrocony list, ktory sam dostalem. Zaraz bedziesz juz wiedzial na czym to wszystko polega . Czeka Cie kilkuminutowa lektura, ale zaufaj mi ze warto . Ja na tym zyskalem, wiec wiem co mowie, a tutaj kazdy ma rowne szanse. Tu nie ma ryzyka oszustwa! Jesli nie masz teraz czasu, zapisz strone do ulubionych albo skopiuj ponizszy list i wroc do niego pozniej. Wazne jest dokladne przeczytanie. Licze, ze jak juz zapoznasz sie z ta trescia, podejmiesz w³asciwa decyzje, taka sama jak ja Czytaj wiec:   WITAM!!( z gory przepraszam za brak polskich liter bo potem robia sie niekiedy takie dziwne znaczki (np. ?)   Poniewaz cenie sobie swoj czas jak i Twoj, drogi interesancie, stawiam na prostote i szybkosc dzialania aby wszyscy mogli siêwzbogacic. Oczywiscie ja tez tego pragne, dlatego im wiecej osob tym wiecej pieniedzy. Ale zacznijmy od poczatku a wszystkiego sie dowiesz!   Prosze nie podchodz do tego zbyt sceptycznie! Po prostu zastanow sie nawet przez kilka dni, przeciez nikt Cie nie pogania. A jesli nie wrocisz za kilka dni mozesz wyrzucic wlasnie 1 500 euro w gotowce! Ten program dziala juz przez przeszlo 2 lata w 40 krajach i z tysiacami ludzi ktorzy nie zapomna tego dnia w ktorym wybrali wlasnie ten sposob zarabiania pieniedzy! A co lepsze - TY TEZ MASZ DZISIAJ TAKA SZANSE!   Bylem bezrobotny w sierpniu 2001 roku z kilkoma innymi absolwentami wyzszych uczelni. Od tamtego czasu zylem bez dochodow na utrzymaniu rodzicow, co bylo dla mnie strasznie przygnebiajace. Mieszkalem wowczas w kawalerce. Probowalem zainwestowac w cokolwiek troche pieniedzy, ktore mi zostaly ze stypendium, ktore otrzymalem lecz po tym wszystkim mialem coraz wiecej zadluzen. Doslownie kilkunastu poborcow podatkowych scigalo mnie prawie codziennie. Wszystko to prowadzilo do tego, ze musialem sprzedac swoj samochod, ktory byl dla mnie wszystkim no i kawalerke- wrocic do rodzicow. Jak mozesz sobie wyobrazic moje perspektywy na przyszlosc byly raczej w czarnych kolorach.   Wowczas, w marcu 2002, dostalem krotki I prosty email mowiacy jak zarobic 15 000 zl. Oczywiscie jak kazdy normalny czlowiek zignorowalem go poniewaz bylem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek, nie skasowalem tego maila bo cos przyciagnelo moja uwage- bylem bardzo ciekawy jak mozna zarobic taka duza sume w tak krotkim czasie. Chcialem po prostu TYLKO to wiedziec! Nie chcialem probowac. Ale i tym razem chcialem wyrownac poglebiajacy sie dlug i wlasnie osiagnalem najwiekszy punkt rozpaczy az w koncu uswiadomilem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby sprobowac zainwestowac w ten program Roberta, ktory mi przyslano. A poza tym nie moglem przestac myslec o tym co by bylo gdyby to wszystko zaczelo dzialac?   Dlatego tez wzialem swoje watpliwosci daleko od siebie I poszedlem prosto po prostych wskazowkach, ktore napisano w tym mailu. Zajelo mi to wszystko mniej niz 30 minut i zainwestowalem jedynie 5zl(lub 2 dolary lub jaki kolwiek odpowiednik walutowy 5 z³!) Pod koniec 2002 roku bylem w stanie zafundowac sobie wakacje nad morzem (mieszkam na poludniu Polski) i kupic sobie wlasny samochod. I zostalo mi jeszcze troszke grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.   Moje konto wciaz roslo i dalej rosnie. A jak tak dalej pojdzie zostane milionerem z jednego internetowego biznesu- czy jest to mozliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osob musi ciezko pracowac by utrzymac dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziekuje teraz temu kto wyslal mi tego emaila i przedstawil mi ten pomysl, dziekuje, ze naklonil mnie do tego, aby zrobic jeden maly skok w bok od szarego zycia i zainwestowal pieniadze po to by wlozone- pracowaly dla mnie- a nie ja na te pieniadze!! Kiedy pomysle w tyl do wszystkich takich prostych ofert, ktore kasowalem nawet ich nie czytajac to az przechodzi mi dreszcz poniewaz teraz wiem jak blisko bylem, zeby skasowac i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbieral na swoje dlugi.   Chcesz wiedziec co bylo w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko siewyjasni!   Biznes plan, ktory chce Ci przedstawic dziala perfekcyjnie przez caly czas. Nigdy nie zarobilem mniej niz 14 000zl z kazdej okazji. Teraz udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie potrzebujesz rozmawiac o tym z przyjaciolmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jesli jestes niesmialy(a) to problem masz z glowy- bo nie musisz miec bezposredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek kto trzyma reke na pulsie moze osiagnac sukces i wzbogacic sie o kilkadziesiat tysiecy zlotych. Jesli wierzysz, ze kazdy ma swoje piec minut to po prostu zrob krok po kroku tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlosci! Jesli bedziesz to robic sam(a), GWARANTUJE, ze przez nastepne 30 dni wzbogacisz sie o 15 000 zl. przez twoje konto w banku. Wiem, ze to musi brzmiec jak oburzajace a zarazem smieszne stwierdzenie, szczegolnie jesli nigdy nie miales(as) styku z taka iloscia pieniedzy wczesniej, ale prosze, uwierz mi( jak mi nie chcesz uwierzyc to uwierz Robertowi T. Kiyosaki- najbogatszemu inwestorowi na swiecie, ktory w dodatku nie ma pracy!), ten biznes moze dzialac jak nic co wczesniej w twoim zyciu! Przy nastepnych 3 krokach planu napisanego ponizej i przez kilka krotkich tygodni twojego zycia przejdziesz totalna transformacje! Prosze, nie pozwol aby twoja pierwsza sceptyczna mysl do tego planu zdruzgotala twoja finansowa przysz?osc!   Po tym wszystkim, moge podzielic sie z Toba tym systemem za darmo! Jakkolwiek, pamietaj-zycie jest krotkie. Nikt nie powiedzial, ze nie mozesz miec wolnosci finansowej za to co chcialbys robic, kiedy chcesz to robic. Musisz niestety najpierw za to zaplacic odpowiednia cene. Ale nie tutaj! Cena tutaj jest akcja, ktora podejmujesz- to proste!   To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zera 5000 złotych stałego dochodu w każdym miesiącu...
To nie są bzdury..., chyba że ktoś wyśle maila, nic więcej nie robi i oczekuje na kase ;) pewnie przesłaną na maila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłam, że ostatnio jest bardzo dużo ofert pracy w Internecie i coś temu troszkę nie dowierzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FanGrow.com - do zarabiania i pozyskiwania polubie        sprawdź FanGrow.com FanGrow - za klikanie na fejsie, wykonywanie zadań, oglądanie filnów na youtube itp otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na zdobywanie lajków dla siebie lub na doładowanie telefonu, kupon z punktami, ja akurat sprzedaję te kupony na allegro :)     Czym jest FanGrow.com   FanGrow.com to profesjonalna platforma do skutecznego promowania Twoich stron www, fanpagey, czy profili i nie tylko w sieciach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ czy YouTube.Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na pytania z kategorii „jak zdobyć więcej fanów?”, czy „jak promować swój film na YouTube?” albo „jak zdobyć więcej plusów?” to jesteś we właściwym miejscu.        Jak działa FanGrow.com   Oferujemy najszersze i najbardziej przestronne narzędzie do promocji w mediach społecznościowych. Dzięki platformie FanGrow.com, która oparta jest na wzajemnych rekomendacjach społecznościowych możesz w prosty sposób zacząć promować wszystkie swoje strony. Do promocji będziesz potrzebował Punkty FanGrow, które możesz zdobyć całkowicie za darmo np. klikając lubię to, plus, czy oglądając firmy promowanych stron przez innych użytkowników, bądź jeżeli zależy Ci na szybkości punkty możesz zakupić bezpośrednio na naszej stronie.     Promuj się z pomocą FanGrow.com na:   FACEBOOK lubię to, komentarze ...   Z pomocą FanGrow.com możesz już teraz zacząć skutecznie zdobywać nowych fanów i angażować ich do komentowania Twoich postów na Facebooku. Dzięki temu Twój fanpage zacznie żyć, a Twoi obecni i przyszli klienci zobaczą, że ludzie lubią i uczestniczą w życiu Twojej firmy, czy Twojego fanpage’a.   GOOGLE+ plusy, obserwatorzy ...   Na wypozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce Google wpływa wiele czynników i jednym z nich są kliknięcia w serwisie Google+. Z pomocą FanGrow.com możesz pozyskać nowe plusy również to pod Twoimi postami, a jak powszechnie wiadomo, że plusy pod postami wliczają się do liczby plusów profilu Google+   YOUTUBE wyświetlenia ...   Jeśli prowadzisz kanał na Youtube i posiadasz ciekawe filmy z którymi chcesz się podzielić lub po prostu wykorzystujesz Youtube w celach reklamowych, to u nas z sukcesem zwiększysz oglądalność swoich filmów. Youtube jest drugą po Google wyszukiwarką na świecie a dynamika przyrostu zapytań na Youtube jest bardzo wysoka, szybsza niż w obrębie Google.   WEBSURF wizyty ...   WebSurf to w pełni zautomatyzowany system wymiany ruchu na stronach internetowych. Pozorne narzędzie, które polega na nabijaniu oglądalności stron internetowych a również ogromnie wpływa na pozycjonowanie Twojej strony w wynikach uzyskiwanych przez wyszukiwarki jako jedna z zmiennych w algorytmie wyszukiwania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty juz na to nie odpiszesz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...