Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OFE już było i ktoś zapie...rdolił kasę bez ponoszenia odpowiedzialności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy agent BND zwany "lokajem tuSSkiem" odda skradzione nam MILIARDY z OFE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co skrzeczał jeszcze parę lat temu w polskim Parlamenci "...biorę na siebie pełną odpowiedzialność..." siedzi na kupionym za polskie krzywdy stołku w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Państwo chce okraść ludzi ? Już w naszej historii kilka razy to przerabialiśmy. Po prostu niech Państwo da se spokój. Niech mi nie zabiera kasy do Zus-u i nie daje emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wałek dla mas. Bo w tłumie siła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taśmie, która trafiła do prokuratury, szef KNF Marek Chrzanowski mówił o możliwości nacjonalizacji pieniędzy z pracowniczych planów kapitałowych. Jakieś wątpliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA EMERYTKA. ZATRUDNINA NA UMOWĘ O PRACĘ MAM POTRĄCANĄ SKŁADKĘ RENTOWĄ. DLACZEGO? PRZECIEŻ POBIERAJĄC EMERYTURĘ NIGDY NIE BĘDĘ POBIERAĆ ŚWIADCZEŃ RENTOWYCH. PROSZĘ MI TE PIENIĄDZE ODDAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytko to jeszcze zarzadaj zwrotu ubezpieczenia OC, AC oraz od nieruchomości, bo nie miałaś w tym czasie żadnej szkody. To, że nie uległaś wypadkowi dyskwalifikującemu ciebie z roboty to tylko się cieszyć, a nie narzekać. Ale gdyby było coś, to byłoby wsparcie państwa. Mizerne, to mizerne. Ale zerknij ile ta skladka wynosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytko to jeszcze zarzadaj zwrotu ubezpieczenia OC, AC oraz od nieruchomości, bo nie miałaś w tym czasie żadnej szkody. To, że nie uległaś wypadkowi dyskwalifikującemu ciebie z roboty to tylko się cieszyć, a nie narzekać. Ale gdyby było coś, to byłoby wsparcie państwa. Mizerne, to mizerne. Ale zerknij ile ta skladka wynCHODZI
CHODZI O ZASADĘ. NIE MASZ RACJI. Z TYTUŁU UMOWY O PRACĘ, PRZEZ WSZYSTKIE LATA PŁACIŁAM I BYŁO OK. TERAZ MAM WYPRACOWANĄ EMERYTURĘ. ZATRUDNIŁAM SIĘ NA UMOWĘ O PRACĘ POBIERAJĄC EMERYTURĘ. NADAL MAM POTRĄCANE SKŁADKI RENTOWE. CHODZI O ZASADĘ A NIE O TO W JAKEIEJ WYSOKOŚCI JEST POTRĄCANA. NATOMIAST UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI - TO JEST MÓJ DOBROWOLNY WYBÓR. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny balon pod publikę . Proszę pomyśleć - pracodawca wam płaci określoną kwotę za określoną pracę . Jeśli ma wam za miesiąc zacząć wpłacać po sto zeta na konto emerytalne, to będzie musiał wam tę kwotę zabrać z pensji . Następnie wy sobie też zabierzecie setkę i sami sobie ją wpłacicie na dodatkowe konto emerytalne . A jak wam ledwie starcza tej waszej pensji, to pomniejszycie ją o 200 zeta ?! Jeśli natomiast to będzie przymusowe, to pracodawcy oficjalnie zmniejsza o tyle wasze pensje ! Pracodawca ma wyliczoną kwotę na pensje i nie może często nazbierać pieniędzy, aby na czas wypłacić już te pensje, to co, teraz łaskawie zrobi wszystkim podwyżkę emerytalną ?! BZDURY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...