Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej na papierze, w portfelu bez zmian

Utworzony przez wiki, 24 września 2007 r. o 11:50
Może to i dużo dla tych co pracują za 600 zł mc,ale ja uważam ,że za takie pieniądze, to wykorzystuje się pracownika, jak przysłowiowego niewlnika.Płaca w polsce ludowej była atrakcyjniesza,niż dziś za tych wszystkich co pieją o wolności i dobrobycie,a dobrobyt maja tylko starzy komuchowie i konfidenci,szary obywatel rzeczpospolitej to biały murzyn.A biały murzyn jak przejdzie na emeryture to dopiero się okaże, ile dostanie emerytury,myśle ,że starczy mu na sznur i dojście do najbliższego drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i dużo dla tych co pracują za 600 zł mc,ale ja uważam ,że za takie pieniądze, to wykorzystuje się pracownika, jak przysłowiowego niewlnika.Płaca w polsce ludowej była atrakcyjniesza,niż dziś za tych wszystkich co pieją o wolności i dobrobycie,a dobrobyt maja tylko starzy komuchowie i konfidenci,szary obywatel rzeczpospolitej to biały murzyn.A biały murzyn jak przejdzie na emeryture to dopiero się okaże, ile dostanie emerytury,myśle ,że starczy mu na sznur i dojście do najbliższego drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz calkowita racje,poniewaz tak jest.Przepracowalam 33 lata i mam 640 zl emerytury bo pracodawca wyplacal srednia krajowa i od tej kwoty placil ubezpieczenie a nawet nie dawal wiecej do tzw.reki i jak tu sie nie wkurzac?W kazdym prywatnym zakladzie tak jest,wykorzystuja do maksimum,maja w nosie pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka mala pensja nie rozumie W LSS jest nawet sprzątaczka i pani wyfryzowana tak jak np lublin ul Kleberga nie posprzata Pracują po znajomosci pol rodziny w sklepie No skoro szefowa taka wazna to i meszczyzne z rodziny zatrudniła co kiedys w LSS bylo nie do pomyslenia aby Pan i jeszcze z rodziny pracowal w LSS Place sa i tak wieksze w porownaniu do czasu reorganizacij LSS i tak jak chcą to dorobią na vatach bo nie wierze ze liczą klientowi nalezycie i jeszcze limit na ubytki tak tez nie jest zle Nawet fartuchy i buty zdrowotne dostaną i co jeszcze podwyzszka Ja takim jak na Kleberga z wyjątkiem Pani ktora gdzies mieszka na majdanku to reszte bym z dymem pusci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...