Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepiej by było zacząć zwolnienia od związkowców i kapelanów-dwie grupy największych pasożytów i darmozjadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może usługobiorcy Poczty zwanej polską, nie są zadowoleni z dostarczanych AVIZO. Kiedyś Poczta roznosiła listy, prasę, renkę królewny, a dziś AVIZO, powinni zmienić nazwę PocztaAvizo. Załatwili sobie do SPÓŁY z sądmi (wolnymi zanzaczę) przesyłki OBOWIĄZKOWE. Właśnie zostałem skazany za chuligaństwo z wniosku PP, za to, że kilkadziesiąt razy prosiłem o CZYSTY RYSIK. Dziś już nie ma obowiązku, ale jeszcze w 1rok temu był obowiązek tzw"podpisu" na tablecie, a rysiki w k u p i e , bo kto tam , to dezynfekował. Żółtaczka, coli i takie tam - żaden problem: grunt, że chuligana, bandytę złapali i ukarali Sądem. To biedni pracownicy, współczułbym im, ale to nic nie da. PZDR czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie zwolnień, jak Sasin kasę zwróci, którą "na wydrę" zajumał na kopertowe party....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, bo słyszałem, że pracownik poczty w dużym zachodnim mieście wojewódzkim, z pierwszej piątki największych miast, pracujący na poczcie w centrum, na umowie etatowej na czas nieokreślony, po 5 latach pracy, nie dość, że musi robić niepłatne nadgodziny, to jeszcze dostaje dokładnie 2500zł na rękę. Skąd wy bierzecie te średnie to ja nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...