Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MSZA O MIŁOŚĆ - 14 DNIA MIESIĄCA W LUBLINIE

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2017 r. o 11:17
Mamy potężny łącznik z Bogiem. Tym łącznikiem jest modlitwa. bł. Michał Sopoćko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Panie, Jezu Chryste, Synu Boży, dopomóż nam unikać wszystkiego, co ma chocby pozór zła. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic cudowniejszego jak trzymać się blisko Jezusa. św. Urszula Ledóchowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczeń Jezusa podejmuje decyzje i bierze za nie pełną odpowiedzialność mimo świadomości swojej słabości i upadków. Przemysław Kosior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieka można przemocą ugiąć, ale nie można go zniewolić. bł. Jerzy Popiełuszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe życie człowieka jest wędrówką do Betlejem, bo życie jest dla nas wędrówką do oglądania Boga. bł. Michał Sopoćko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan zwróci na ciebie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem. Księga Liczb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobroć to jedyna inwestycja, na której nie sposób stracić. Henry David Thoreau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg Ojciec zapewnia każdego z nas o swej opiece i mówi nam: „Błogosławię cię, strzegę, obdarzam łaską, rozjaśniam dla ciebie moją twarz i chcę dawać ci pokój”. Bogu niech będą dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LUDZKA TROSKA O CZŁOWIEKA, JEST PRZEJAWEM BOŻEJ MIŁOŚCI."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzone na zło." kard. Stefan Wyszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźcie zawsze objawieniem Chrystusa i Jego miłosiernej miłości. św. Jan Paweł II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Dobry Boże, chcę pełnić Twoją wolę, choć nie zawsze potrafię ją dostrzec, bywa nawet, że jej nie rozumiem albo się przeciw niej buntuję. Wiem jednak, że Twoją wolą jest miłość i Ty zawsze pragniesz mojego szczęścia. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobroć to złoty łańcuch, który łączy w jedno całe społeczeństwo. Johann Wolfgang Goethe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem chrześcijanina jest spotkać Chrystusa i zjednoczyć się z Nim. św. Augustyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy wszystkich decyzjach, myśl o tym, że Bóg cię potraktuje tak, jak ty braci. św. Benedykt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Duchu Święty, przyjdź do mojego serca i kształtuj je w taki sposób, by się Tobie podobało. Pomóż mi odkrywać prawdę o mnie samym, ucz z odwagą mówić o niej innym i chroń przed pułapką życia tylko dla siebie. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miłość...wielu jej szuka, wielu na nią czeka, wielu jej pragnie acz niewielu znajduje."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrocią można uczynić owocnym każdy teren. św. Franciszek Salezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość jest doskonałym wypełnieniem prawa. św. Paweł Apostoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...