Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odrobina nieba - dramat, USA 2011

Utworzony przez Gość, 1 września 2019 r. o 19:59
Marley jest piękna, młoda i odnosi sukcesy na każdym polu, oprócz spraw sercowych. Jej podejście do życia ulega zmianie, gdy wychodzi na jaw, że ma raka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opis filmu - "Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood – Kate Hudson – wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana –  w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów – Gael Garcia Bernal. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los? Znakomitą obsadę komedii, na której nawet najbardziej niewzruszony widz wielokrotnie sięgnie po chusteczkę, uzupełniają wyróżnione nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej wybitne aktorki komediowe Kathy Bates i Whoopi Goldberg"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Film definiuje co tak na prawdę w życiu sie liczy. Banalne ale jak rozejrzymy się dookoła to widać jak ludzie są małostkowi, zawistni, nieżyczliwi. Dopiero w obliczu śmierci człowiek docenia to co jest w życiu najważniejsze, szkoda jednak, że wtedy już jest za późno... Polecam ."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiele bym dała, by jeszcze raz doświadczyć tego niesamowitego uczucia, gdy on spojrzał na mnie, a ja poczułam, że żyję."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...