Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PAPIESKIE ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2019 - "POKOJU I POMYŚLNOŚCI"

Utworzony przez Gość, 3 stycznia 2019 r. o 19:23
Papież Franciszek podczas spotkania z tysiącami wiernych w Watykanie w Nowy Rok złożył wszystkim życzenia "pokoju i pomyślności". W Światowy Dzień Pokoju apelował, aby każdy przyczyniał się do jego budowy. Zwracając się do wiernych zebranych na modlitwie Anioł Pański w południe we wtorek na placu Świętego Piotra Franciszek przypomniał, że papież Paweł VI ustanowił 1 stycznia Światowym Dniem Pokoju. W tym roku obchodzony jest on po raz 52. pod hasłem: "Dobra polityka służy pokojowi". "Nie myślmy, że polityka zastrzeżona jest tylko dla rządzących; wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za życie miasta, za dobro wspólne i także polityka jest dobra w takiej mierze, w jakiej każdy wnosi swój wkład w służbę pokojowi." (PAP)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Za wstawiennictwem św. Franciszka z Asyżu, z prośba o potrzebne łaski, aby każdy wnosił swój wkład w służbę pokojowi i przyczyniał się do jego budowy. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwiej jest głosić pokój, niż go zachować. André Maurois
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Boże, Ty sam przyszedłeś w ludzkim ciele, aby nas pojednać ze sobą. Pomóż nam kierować ku Tobie nasze życie i w Tobie odkrywać prawdę o nas samych. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój,jest owocem miłości Boga i bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Watykan: Papież do Polaków: nie zapominajcie o potędze modlitwy. "Nie zapominajcie o potędze modlitwy" - powiedział papież Franciszek do Polaków podczas środowej audiencji generalnej w Watykanie. Apelował, by w modlitwie nie brakowało wytrwałości. "Powierzając Bogu swoje sprawy w modlitwie "Ojcze nasz", bądźcie pewni, że otrzymacie od Niego to wszystko, co jest dla was dobre, pożyteczne i niezbędne. Ufając Bożej dobroci, zrozumiecie sens zdarzeń i cel waszego życia. Niech w waszej modlitwie nie zabraknie zawierzania i wytrwałości" - dodał Franciszek. W katechezie papież mówił, że "modlitwa prowadzi zawsze do zrozumienia sytuacji i zmienia rzeczywistość". Nawiązując do słów analizowanej w katechezie modlitwy "Ojcze Nasz", zaznaczył zarazem: "Jakie to miłe słowa, mówiące o tym, że mamy ojca, nie pana-władcę, ale ojca." fakty.interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Z prośbą o potrzebne łaski, abyśmy powierzając Bogu swoje sprawy w modlitwie "Ojcze nasz", byli pewni, że otrzymamy od Niego to wszystko, co jest dla nas dobre, pożyteczne i niezbędne. Wszak ufając jedynie Bożej dobroci, zrozumiemy sens zdarzeń i cel naszego życia. Niech w naszej modlitwie nie zabraknie zawierzania i wytrwałości. Boże Ojcze chroń papieża Franciszka. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się w intencji papieża Franciszka i za Kościół Święty. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.