Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uzdrawiająca moc Zbawiciela - „Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić”.

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2019 r. o 18:52
ŚW. AGNIESZKO, MÓDL SIĘ ZA NAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Z prośbą o potrzebne łaski, aby każdy był szczęśliwy. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda chwila jest cenna, a każdy czas, który dobrze spożytkujesz, będzie skarbem zdobytym przez ciebie. św. Jan Bosko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Janie Bosko, módl się za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa jest dialogiem i rozmową z Bogiem, porażką zła i odwróceniem się od grzechu. św. Grzegorz z Nyssy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza Ewangelia mówi - Jezus uzdrawia chorych (Mk 6,53-56). Gdy Jezus i uczniowie Jego się przeprawili, przypłynęli do ziemi Genezaret i przybili do brzegu. Skoro wysiedli z łodzi, zaraz Go poznano. Ludzie biegali po całej owej okolicy i zaczęli znosić na noszach chorych, tam gdzie, jak słyszeli, przebywa. I gdziekolwiek wchodził do wsi, do miast czy do osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby choć frędzli u Jego płaszcza mogli się dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie. Lekarz świata. Jezus i uczniowie ciągle są w drodze. Zbawiciel wszystkim daje możliwość poznania siebie i nawiązania relacji wiary. To jedyny sposób, by doświadczyć uzdrawiającej bliskości Jezusa. On przyszedł, aby uzdrowić naszą relację ze Stwórcą, czyli dokonać naszego nowego stworzenia, pojednać nas z Ojcem. On przychodzi również do mnie. Ja też potrzebuję bliskości Boga, Jego uzdrawiającego dotknięcia. Moje choroby i wszelkie słabości mogą być mobilizacją ku temu. Tak naprawdę chodzi jednak o to, aby odkryć, że Bóg już czeka na mnie, zanim uczynię pierwszy krok, że chce mi dać o wiele więcej, niż o to proszę. I że Jego miłość się nie wyczerpuje. Nie muszę być zazdrosny, że inni doznają jej więcej. Bo Jezus przyszedł do wszystkich, aby każdemu dać możliwość uzdrawiającego spotkania. Módlmy się: Obym nigdy nie zapomniał, Panie, że Ty jesteś lekarzem wszystkich chorób. Niech moja wiara zawsze kieruje moje kroki ku Tobie. Amen. Edycja Świętego Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Z prośbą o cud, aby wszyscy, których Pan dotknie, odzyskiwali zdrowie. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus głosił Ewangelię o królestwie i leczył wszelkie choroby wśród ludu. (Mt 4,23)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boża z Lourdes, módl się za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękczynno - Błagalna - w intencji Panu Bogu wiadomej. Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radość to słoneczny kolor życia. Samuel Taylor Coleridge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Starajmy się, aby w naszym życiu, było jak najwięcej miłości."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROŚBA - W intencji za tę próbę, sprawdzian, egzamin...za DROGĘ...Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się, prośmy i dziękujmy...wytrwale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...