Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZAPROSZENIE DLA SINGLI

Utworzony przez Gość, 26 grudnia 2017 r. o 15:45
Bóg wymaga od człowieka nie tylko pokory, ale i odwagi. Nikołaj Bierdiajew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który umie żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy. Oskar Wilde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: O potrzebne łaski, abyśmy umieli żyć, żyć w harmonii z Panem Bogiem, z samym sobą i bliźnim. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobroć to złoty łańcuch, który łączy w jedno całe społeczeństwo. Johann Wolfgang Goethe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem chrześcijanina jest spotkać Chrystusa i zjednoczyć się z Nim. św. Augustyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy wszystkich decyzjach, myśl o tym, że Bóg cię potraktuje tak, jak ty braci. św. Benedykt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złożyłem w Panu całą nadzieję; On schylił się nade mną i wysłuchał mego wołania. Psalm 40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miłość...wielu jej szuka, wielu na nią czeka, wielu jej pragnie acz niewielu znajduje."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrocią można uczynić owocnym każdy teren. św. Franciszek Salezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKCZYNNA - ZA DZIEŁO POMOCY SINGLOM, W TRZECIĄ ROCZNICĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość jest doskonałym wypełnieniem prawa. św. Paweł Apostoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast czekać na dobroć innych, sami napełniajmy codzienne życie dobrocią. kard. Stefan Wyszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpliwości nie rujnują wiary, lecz ją umacniają. Lew Tołstoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby być chrześcijaninem, trzeba mieć wielkie serce, które kocha wszystkich ludzi bez różnicy. bł. Paweł VI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim Singlom, przybyłym do parafii Św. Rodziny w Lublinie, na rocznicową niedzielną Mszę św. dla Singli, by razem z nami modlić się i dziękować Panu Bogu za te trzy lata i Jego łaskawość dla nas, składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy też osobom wspierającym naszą inicjatywę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie króluje miłość, tam króluje szczęście. św. Jan Bosko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęścia nie znajduje się na tym świecie, jeśli nie żyje się w pokoju z Bogiem. św. Jan Bosko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jezu, ufam Twoim słowom: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście. Ja dam wam wytchnienie” (Mt 11, 28).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYPOMNIENIE - Musimy strzec się Antychrystów i świata (1 J 4, 1-6). Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie. Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga. Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który - jak słyszeliście - nadchodzi i już teraz przebywa na świecie. Wy, dzieci, jesteście z Boga i zwyciężyliście ich, ponieważ większy jest Ten, który w was jest, od tego, który jest w świecie. Oni są ze świata, dlatego mówią tak, jak [mówi] świat, a świat ich słucha. My jesteśmy z Boga. Ten, który zna Boga, słucha nas. Kto nie jest z Boga, nas nie słucha. W ten sposób poznajemy ducha prawdy i ducha fałszu. Łudzenie samego siebie (Mt 7, 21-23). Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" Ostrzeżenie przed fałszywymi apostołami (Mt 7, 16-20). Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. OSTRZEŻENIE - UWAGA NA PSEUDO CHRZEŚCIJAN PRZY NASZEJ WSPÓLNOCIE SINGLI~! Badajcie duchy - mówi Pan Jezus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół to nie tylko dom... Kościół to nie tylko dom z kamieni i złota. Kościół żywy i prawdziwy, to jest serc wspólnota. Jedno serce, jedna dusza, to jest serc wspólnota. Gdzie się zbierze dwóch lub trzech, dobro mając na celu Tam przebywa Chrystus żywy, tworząc jedność z wielu. Jedno serce, jedną duszę, tworząc jedność z wielu. Kto się dzieli tym co ma z potrzebującymi, ten wypełnia Ewangelię, niebo czyni z ziemi. Jedno serce, jedną duszę, niebo czyni z ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...