Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wakacje. do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..północ minęła, a na forum nadal żadnych wpisów oburzonych śmiałością wypowiedzi specjalistów. Brakuje mi szczególnie wszystkich tych, którzy pożenili się z dziewicami! Na marginesie dodam, że zbyt mało i zbyt rzadko publikuje się mądre porady dla rodziców szczególnie z małych ośrodków miejskich! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zaczniemy poważną dyskusję na temat antykoncepcji. Skłonił nas do tego artykuł w dzienniku wschodnim, jedynym poważnym periodyku medycznym wielkiej aglomeracji miejskiej w Polsce B. Dziewoje, apeluję do was. Najlepsza metoda antykoncepcji to nie dawać na prawo i lewo, wszystkie znane mi dajki źle skończyły. I te klasyczne i te "cichodajki" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stosuję właśnie antykoncepcję hormonalną, metoda skuteczna, bezpieczna i stać mnie na nią, ale dodatkowo mój lekarz polecił mi stosować osłonowo harmonellę, która zawiera wiele witamin i minerałów a nie jak podobne osłony same zioła, do tego przede wszystkim dba o serce wątrobę i układ krążenia, a co dla mnie ważne jest polecana przez specjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby ktos szukal info o antykoncepcji http://kobiecosc.info/najlepsza-antykoncepcja-dla-nastolatki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest aby dobrze edukować dzieci, również w zakresie fizjologi wsłasnego organizmu, a nie tylko pchać chemiczne rozwiązania hamujące owulację. Warto wspomnieć, że antykoncepcja jest potrzebna dlatego, że ludzie wiedzą kiedy są płodni. Kobieta jest płodna przez jedną dobę! Plemnik może przeżyć 5 dni. Do zapłodnienia może dojść zatem w ciągu 6 dni maksymalnie!. Jeżeli ktoś wie, w której fazie cyklu się znajduje nie musi brać, żadnej antykoncepcji hormonalnej! Diagnoza fazy płodności cyklu jest możliwa za pomocą komputerów cyklu lady-comp, prostych urządzeń diagnostycznych, posiadających rekomendację polskiego towarzystwa ginekologicznego, ktore wskazują to z dokładnością 99,3% - wystarczy chwilę poszukać w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza antykoncepcja jest szalenie istotna i bardzo często ma ogromny wpływ na dalsze postrzeganie antykoncepcji hormonalnej. Bardzo często - przez źle dobrane tabletki - narasta wiele mitów wokół tego typu zabezpieczeń. Dla młodych kobiet, które jeszcze nie miały styczności ze środkami hormonalnymi poleca się Vibin Mini, który jest dostosowany do młodych organizmów. Ponadto bardzo dobrze radzi sobie z PMS'em i zaburzeniami cery. Ważne są jednak odpowiednie badania hormonalne i kompetentny lekarz, który nakieruje pacjentkę na właściwe tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam wkładke diafragma caya u mnie doskonale sie sprawdza jest skuteczna i bezpieczna nie trzeba truc sie hormonami zeby czuc się bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że edukacja seksualna w szkole jest potrzebna, rodzice często gęsto są zapracowani i nie mają czasu an rozmowy z własnymi dziećmi. Ja miałam taką edukację i nie czuje się poszkodowana, wręcz przeciwnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...