Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatne leki 75 plus? „Ten program niewiele wnosi”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 16:54 Powrót do artykułu
DER DZIENNIK WSCHODNI! Nie mieszajcie w Polsce, zajmijcie się sprawami IV islamistycznej rzeszy niemieckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowny opinia 'pana doktora'. Koszt programu 75+ to niemal 1 miliard PLN. Więc to realna ulga dla pacjentów. No z całą pewnością 'pan doktor; chciałby by te pieniądze przeznaczyć na pensje dla lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bezsesnowna tylko pokazuje prozę życia. Też sie pytałem w rodzinie seniorów jak z tymi darmowymi lekami i otrzymałem podobną odpowiedź którą przytoczył pan lekarz. Ten program 75+ to był taki chwyt marketingowy na wybory. Po co oni mamią starszych ludzi jak wiadomo że naszego kraju nie stać na darmowe leczenie seniorów i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie lekaż zapisuje leki któłre są bezpłatne, Zaoszczędzam w ten sposób ok. 100 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER DZIENNIK WSCHODNI! Nie mieszajcie w Polsce, zajmijcie się sprawami IV islamistycznej rzeszy niemieckiej. na forum goscia niedzielnego w podskokach spindalaj hop hop hop, tam jaroslaw prawde powiada, co tu jeszcze robisz moherze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kuzynka /76 lat/ z ogromną radością szła do lekarza po co miesięczną porcję leków za którą dotychczas płaciła 278 zł.Ogromne rozczarowanie przeżyła w aptece gdy okazało się się że dzięki programowi zapłaci o całe 7,30zł mniej gdyż tylko jeden jej lek znajduje się na liście ale za to trzy inne podrożały i dzięki temu zapłaciła po obniżce 312zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sama substancja czynna może być zawarta w różnych lekach... i tu jest myk dla lekarzy przepisują leki, które mają substancję czynną ale nie ma ich na liscie refundowanej ! Der dziennik tego nie wychwyci bo i PO co a lobby farmaceutyczne działa i lekarze działają. krótko mówiąc: zwalic na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny pis, jak zwykle chcieli dobrze a wyszlo jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama za leki płaciła ok 80zł a po wejściu ustawy płaci ok.30zł. Prawie 100letni wujek płacił ok 100zł a teraz płaci ok. 30zł. Przecież od razu było mówione, że nie wszystkie leki będą za darmo więc o co ten płacz? Co roku leków ma być więcej, chyba lepiej by były nie wszystkie niż żadne co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nam PiSda to będziemy mieli !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...