Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bolące nogi

Utworzony przez listopasowa, 10 czerwca 2019 r. o 16:46
Pracuję jako fryzjerka, coraz częściej w nocy łapią mnie skurczce, czy to braki magnezu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może być problem z krążeniem albo jakieś początkowe stadium rozwoju żylaków. Wybierz się do flebologa, ja jeździłam do kliniki flebologii, warto było. Bardzo dobrzy specjaliści, zrobili mi usg doppler i czekam na laseroterapię. Mam na dniach, to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, mało inwazyjny, po zostaje tylko kropka tam gdzie był wkłut wenflon. Będę mogła znów chodzić w krótkich spodenkach, teraz się mega kręgupuję bo mam żylaki :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyn może być bardzo dużo, ale faktycznie magnez warto suplementować, spróbuj ten megnaz skurcz z doz, może akuart pomoże. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magnez swoją drogą ale to mogą być też problemy z krążeniem, jak tyle stoisz w ciągu dnia to może być to. Do lekarza nie zaszkodzi pójść jak na takie problemy brałam maxi3vena. Rzadziej mi nogi drętwiały i też zauwazyłam ze nie są takie spuchnięte co szczególnie przy upałach było widoczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi żadne cudowne srodki na poprawe krazenia nie pomogły. Szkoda pieniedzy na te wszystkie masci i tabletki. Nie ma co bawic sie swoim zdrowem. Ja tez miłam problemy z bolącymi, puchnacymi nogami i żylakami. Zdecydowałam sie na specjaliste, wybrałam sie do flebologa, ktory zrobił cała diagnostyke i zlecił zabieg laseroterapii. Teraz z nogami juz nie miewam takich problemów jak kiedys. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyna może być naprawdę różna, ja akurat miałam jasną sytuację, bo miałam problem z biodrem, po wypadku komunikacyjnym. Na szczęście zajęli się mną dobrzy rehabilitancji, z OpenMedical w Krakowie i jest coraz lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie suplementy pomogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pisałam wcześniej ja brałam maxi3vena. Bardzo mi to pomogło, ból ustąpił, nogi lżejsze. Ten suplement ma w składzie i ruszczyk, który wzmacnia żyły i hespedrynę która też poprawia stan nóg i działa też przeciwobrzękowo, w lecie to zawsze mam z tym problem a jak na razie nogi mi nie puchną, bo tabletki biorę cały czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi żadne cudowne srodki na poprawe krazenia nie pomogły. Szkoda pieniedzy na te wszystkie masci i tabletki. Nie ma co bawic sie swoim zdrowem. Ja tez miłam problemy z bolącymi, puchnacymi nogami i żylakami. Zdecydowałam sie na specjaliste, wybrałam sie do flebologa, ktory zrobił cała diagnostyke i zlecił zabieg laseroterapii. Teraz z nogami juz nie miewam takich problemów jak kiedys.
 A gdzie byłaś u flebologa? Zastanawiam się na kliniką flebologii, czy tam o razu mozna zrobić wszystkie potrzebne badnia?Jak wyglądała ta laseroterapia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z pomocy Kliniki Flebologii , tej na Wawelskiej w Warszawie. Można odrazu zrobić pełna diagnostykę usg Dopller. Lekarz sprawdzi stan żył i odolny stan nóg. Przeprowadzi wywiad ogolny. Nastepnie na podstawie usg podejmie dalsze działania. Bardzo profesjonalnie podeszli do mojego problemu i dzieki nowoczesnym sposobami leczenia, miałam laseroterapie moge sie cieszyc ładnymi nogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zxależy, co ten ból powiduje. Mogą to być priblemy z krążeniem żylnym. Też coś takiego miałam i na to najlepsza jest maxi3vena. Ból ustapił, podobnie puchnięcie nóg. W sporej mierze powodem jest siedząca lub stojąca praca. Czasem wystarczy więcej się ruszać, ale niekiedy to trochę za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być to brak magnezu, jeśli pijesz kawę i herbatę to warto go suplementować, dodatkowo tak jak pisza dziewczyny może to być problem z krążeniem krwi a wtedy właśnie maxi3vena pomoże. Ja już biorę kilka miesięcy i teraz nie mam takich problemów, dodatkowo robię sobie codziennie chociaż krótki spracer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...