Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bransoletka magnetyczna

Utworzony przez magda, 17 maja 2013 r. o 21:36
Zastanawiam się czy faktycznie bransoletka magnetyczna ma wpływ na układ nerwowy i łagodzi sters?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe, to zwykła ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi się wydaje, że to coś w rodzaju bajki dla dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie łagodzi. Od łagodzenia dolegliwości są lekarze i przychodnia Wrocław np.- jeśli masz blisko) ale nie jakaś bransoletka, sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka badań na świecie wskazuje, że wpływy pola magnetycznego na ludzki organizm "jakiś" skutek ma. Wszystko zależy od ilości Gaussów i oczywiście samej dolegliwości. Najlepiej jednak zawsze użycie tego typu produktów skonsultować z lekarzem. Tutaj jest coś o ryzyku korzystania: http://blogseniora.pl/2344/niewidzialne-lekarstwo-pole-magnetyczne-na-bol-i-depresje/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że bardziej ona oddziałuje na podświadomość, niż faktycznie działa pod względem medycznym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też   wierzyłam w takie cuda , do czasu kiedy moje dolegliwości się  nie nasiliły  a nasiliły się  w krotkim czasie   cierpiałam a ból nadgarstka jak się okazało    się  że  jest to objaw  cieśni nadgarstka  długo nie myśląc   wybrałam się do Kliiki  Nadgastka  gdzie   na szczęście   lekarze   świetni zresztą   sięmną    fachowo zajęli i wcale nie drogo http://www.klinikanadgarstka.pl/cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy faktycznie bransoletka magnetyczna ma wpływ na układ nerwowy i łagodzi sters?
Nie wierzę   w żadne   bansoletki magnetyczne     to pewnie działa  jak placeboo , miałam poważny problem z kolanem   to żadna   bansoletka mi nie pomogła  dopiero   w ArtroCenter  mi  pomogli   a szczególnie dr. Krawczuk  najlepszy   chirurg od kolan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...