Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chce schudnac!

Utworzony przez grubaa, 20 lutego 2013 r. o 22:41
Dobre są trening interwałowe - podkręcają metabolizm, modelują mięśnie no i pomagają spalić kalorie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie najlepszym sposobem na zgubienie paru kilogramów jest sport. Ja niedawno kupiłem rower i muszę powiedzieć że bardzo dobrze mi się jeździ i co najważniejsze poprawiała mi się sylwetka i trochę schudłem. Niestety teraz jest trochę zimno ale jak przyjdzie wiosna to ciąg dalszy. Gdy już nie chce mi się pedałować zakładam silniczek i mam rower elektryczny, ciekawe udogodnienie. Jeśli ktoś by nie miał roweru a chciał kupić to polecam firmę GEOBIKE na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście trzeba pamiętać że trzeba z umiarem jeździć i coraz bardziej zwiększać dystansy. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo - na początek nie ma sensu się przetrenowywać, no i najlepiej znaleźć taki sport, który będzie nam sprawiał przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałyście o diecie Chodakowskiej? Myślę że ona Wam najlepiej pomoże i jej program walki z nadwagą ;)   Ściągnijcie sobie cały plik w którym znajdziecie ćwiczenia, plan zajęć, plan dnia, jadłospisy, dobre rady, historie innych kobiet a przede wszystkim słowa wsparcia od samej Ewy Chodakowskiej!   speedplik.pl/rbts/57/87/Dieta-Ewy-Chodakowskiej.zip  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że dieta połączona z aktywnością fizyczną jest najskupeczniejsz! Ja tak wracałam do wagi po ciąży i dzięki temu moje ciało zachowało jędrność! Ćwiczyć można wszędzie to nie musi być siłownia itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tak z własnego doświadczenia, Próbowałem różnorakich diet chciałem zgubić 10kg chodziłem na siłownie przez 2 lata i przytyło mi się w szczególności na brzuchu, zacząłem stosować różne diety bez skutku, co mi pomogło ? sport. Po prostu co tu dużo gadać zacząłem jeździć rowerem może nie systematycznie ale dość często, grać w piłkę i zapisałem się do szkółki windsurfingowej którą gorąco polecam, 2,5 miesiąca i zgubiłem swoje 10kg schudłem z brzucha, wyłoniły się z pod warstwy tłuszczu wymarzone mięśnie i kosteczka ;) Jestem zadowolony z swojej postury i dobrze się czuje w swoim ciele. Bez diet i innych innowacyjnych sposobach na odchudzanie. Nie wierzycie ? sprawdźcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również chodziłem na siłownie i trzymałem się diety... Ujemny bilans kaloryczny... Odpowiednie ćwiczenia i dużo biegania oraz sportu zrobiło swoje... Zgubiłem dużo i myślę nad wyrzeźbieniem swojego ciała... Miałem problemy z sercem więc musiałem wziąć się ostro za siebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy sposób żeby schudnąć? nie jeść fast foodów, biegać 2-3 razy w tygodniu, prowadzić dietę oparta tylko i wyłącznie na wykluczaniu słodyczy i tłustych potraw, no i jak ktoś ma pieniądze to można wspomagać się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pij dużo herbaty i wody.To jest najlepsza dieta bo bedziesz odczuwala,ze jestes caly czas najedzona.Skutek jest taki,ze szybko chudniesz.Oczywiscie nie zapominaj o jedzeniu.Mozna tym sposobem ujechac troche,ale bez przesady.Trzeba jesc by tez dalo sie schunosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kiedyś byłem gruby. Najbardziej pomogła mi odpowiednia dieta, bieganie i nauka tańca. Dzięki tańcu udało mi się zrzucić tyle ile chciałem z czego jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam naturalne tabletki na masę . Preparat można stosować w cyklu redukcyjnym, ponieważ wspomaga on spalanie tkanki tłuszczowej, lub podczas budowania masy mięśniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wierze w zadne diety skupiające się na jakiejś grupie produktów czy wykluczające inne grupy. Organizowmi potrzebne są wszystkie składniki odzywcze. Do diety trzeba podejść z głową, ograniczyć spozywanie produktów odzwierzęcych których spozywamy na morgi...nie jeść słodyczy, w ostateczności robić je samemu, zaopatrzyć swoją lodówkę w ogromną ilość warzyw i owoców, szafkę zaś we wszelkiego rodzaju kasze i nasiona oraz dobrej jakości garnek w którym szybko wszystko przygotujemy. Ja mam szklany garnek który bardzo polecam ze względu na jego właściwości (nie wchodzi w reakcje z żywnością) można go włożyć d lodówki, podgrzac na kuchence gazowej i elektrycznej a nawet odgrzac w mikrofali. Dla kogoś na diecie idealny na start. Patrząc na swoje perypetie z wagą, wydaje mi się ze mozna to porównac ze zrywaniem z nałogiem - trzeba po prostu to ze sobą przegadać i przekonać siebie samego ze to co robimy jest dobre, a to co nas kusi jest złe dla naszego organizmu...prawidłowo przeprowadzona dieta powinna przynieśc rezultaty, aleee trzeba się do niej dobrze przygotować i liczyć się ze na prawdziwe efekty trzeba będzie poczekać. Szybka utrata masy ciała w szybkim tempie nie jst zdrowa dla organizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diety możesz stosować, ale jeśli w końcu wrócisz do poprzedniego stylu odżywiania to będzie jojo i to wszystko. a może spróbuj jakiegoś wyjazdu przykładowo tutaj organizują takie fajne wczasy odchudzające  . co powiesz na to? może tam lepiej zrozumiesz istotę i reguły odchudzania i będzie Ci dzięki temu łatwiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedz mniej... więcej ćwicz... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że kluczem do sukcesu jest sport. Oczywiście odpowiednia dieta nie zaszkodzi :) Ale w tym przypadku radziłbym skontaktować się z dietetykiem. Takie działanie na własną rękę może się źle skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że trzeba zmienić styl życia, lepiej się odżywiać, ćwiczyć itp. ale zawsze warto wspomóc się jakimiś nowinkami. Na przykład ostatnio słyszałem o niejakich Nanoplastrach, stymulują organizm i także mogą pomóc w odchudzaniu - http://bioelektroda.pl/ wygląda bardzo obiecująco, może ktoś z Was już próbował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic prostszego jeśli jest się systematycznym i umie sobie rozsądnie odmówić pewnych rzeczy i przyjąć w zamian inne- po prostu zdrowsze :) zresztą polecam też ciekawe artykuły na temat ćwiczeń http://www.osytalia.pl/art-jak-cwiczyc-callanetics.htm  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu mniej jedz, więcej się ruszaj, pij dużo wody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schudłem 6 kg przez grudzień, zero słodyczy, zero alkoholu, trochę sportu i zdrowe odżywianie. Było ciężko, grudzień to spotkania, świeta, sylwester, ale przetrwałem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchudzam się odkąd pamiętam. Zawsze byłam grubsza, zawsze lubiłam słodycze a w domu nauczylam się jeść dużo i tłusto. Przeszłam wiele diet ale dopiero wizyta u dietetyka, rozpisane diety pomogło i waga ruszyła. Nie ma co leczyć otyłosci na własną rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...