Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cieśń kanału nadgarstka

Utworzony przez Marco, 20 stycznia 2016 r. o 16:44
Miałem problemy z nadgarstkiem, ciągłe bóle , które dawały się we znaki.  Jednak udało się to wyleczyć poprzez rehabilitację. Leczyłem sie w klinice Bona Dea w Krakowie i wszystkim którzy maja podobne problemy mogę jak najbardziej polecić. Super kadra specjalistów, opieka nad pacjentem od poczatku leczenia ,aż do jego zakończenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam. Ja leczyłem się u Pruszkowskiej w Wieliczce. Jakoś nie mogłem się zebrać do operacji. Nie tyle, że się bałem, ale ta cała rekonwalescencja i w ogóle. Mogę polecić terapię BP, bo faktycznie wszystko jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak? Czytałam o tej Beacie Pruszkowskiej z Wieliczki, że faktycznie potrafi pomóc. Potwierdzi ktoś?
 Ja mogę potwierdzić :) Pomogła mi! Nie spodziewałam się, że faktycznie uniknę operacji, której się panicznie bałam.Udało się i to jest najważniejsze. Wiele osób chwali panią Beatkę i sama też tak właśnie do niej trafiłam - z polecenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metoda BP... sporo o niej czytałem. Ciekawe to jest. To autorska metoda. Wiele osób ją chwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwali ją bo działa i nie trzeba ręki ciąć . mnie już na samą myśl o nożu chirurgicznym ciarki przechodzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po wielu opiniach o tej metodzie w necie, to myślę, że tak. To jest jej autorska metoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo do Fizjoterapia Mazur, tam też jest dobrze, pomagają z takimi rzeczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...