Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja dziś po zjedzeniu chińskiej zupki zacząłem kaszleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła grypa a sianie paniki na całego. Ciekawe kto chce sprzedać szczepionki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalecenie o dezynfekowaniu sie alkoholem bardzo mi sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dziś po zjedzeniu chińskiej zupki zacząłem kaszleć...
 W tym jest tyle chemii, ze zabija wszelkie zarazki i wirusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodacy, nie zamawiajcie bezpośrednio od producenta tylko dawajcie się ruchać polskim sprzedawcom kupując to samo z 4x przebitką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dziś po zjedzeniu chińskiej zupki zacząłem kaszleć... To i tak nie masz źle. Ja po zjedzeniu chińskiej zupki zacząłem pierdzieć i takie "czadziory" szły, że aż mój kot zwymiotował..
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dziś po zjedzeniu chińskiej zupki zacząłem kaszleć...
 Po zjędzeniu chińskiej zupki należy popić napojem przynajmniej 60% 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USA może odtrąbić sukces operacji " virus celny". Pozostaje jeszcze puścić fake newsa że wirus roznosi się wraz z chińskimi importowanymi produktami i wojna handlowa wygrana bez wystrzału. Oni są do tego zdolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeska agencja podała, że w Województwie Zlinskim (czyli dość blisko Polski) w szpitalu badają mężczyznę, który miał niepokojące objawy po powrocie z Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chińska zupę stworzył japonczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chińska zupa z Radomia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Ruchaczfest. Jak jesteś takim ekonomista dobrym to zaimportuj coś to zarobisz miliony. Dowiesz ile Ci zostanie jeśl wogóle zarobisz , bo jak nie zarobisz to dowiesz się ile dołożysz . Masz szeroką wiedzę ekonomiczną, zapewne też myślisz że państwo Polskie ma swoje pieniądze bo ma mennice. Tylko nie wiesz ze z tych „4x razy” to ponad „2x razy” podatki i daniny na takich jak Ty „1x raz” to cena towaru , a reszta może to może zysk zmieszany z kosztami . Jesteś za to za tępy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirusem nie można się zarazić przez dostawanie paczek z Chin wirus musi mieć żywego żywiciela żeby mógł żyć z tego co mi wiadomo umierają te wirusy po 2 godz bez żywiciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalecenie o dezynfekowaniu sie alkoholem bardzo mi sie podoba.
 Mi też :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy wirus ludzie .... Poczekajmy aż zarażą się zwierzęta a szczególności ptaki wtedy już nikt.z tym nie da rady .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...