Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dieta

Utworzony przez katarzy802, 3 lutego 2015 r. o 00:18
Witam was! Ostatnio chodząc po sklepach i mierzac ciuchy zauwazylam, ze niestety musze kupowac dużo wieksze. Mam 158cm i waze 66kg. Dokladnie rok temu wazylam 54 kg. Od kiedy zaczęłam byc z moim chlopakiem zaczelam tyć, rozpieszczalismy sie pysznym jedzeniem i slodkosciami. I tak to wlasnie wyszlo. Stwierdzilam, ze dosc tego bo juz nawet na siebie nie moge patrzec w lustrze a moje BMI woła o pomstę do nieba. Jeste już umówiona do dietetyka: http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/grzegorz-kowaluk,23005/dietetyk/lublin/   Wypisałam sobie co mam jesc i kiedy, żeby schudnąć ale nei znam sie i proszę was o porade. Chcę powrocic do swojej poprzedniej wagi, nie bylam wtedy chudzinką ale i tak czulam sie lepiej niz teraz. Wiec moja dieta wyglada tak: Na sniadanie jem sobie banana i popijam herbatką Zioła Mnicha na Odchudzanie ) i to tyle. Na obiad stwierdzilam, ze bede jadla jakies lekkie dania typu ryz z kurkumą lub piers z kurczaka ewentualnie jak nie chce mi sie jesc ( tak jak dzisiaj) to robie sobie chlebek wasa pszenny z czyms,wypijam butelke kefiru i kolejny kubek herbatki. Na kolacje, okolo 18/18:30 jabłko i herbatka. W miedzyczasie jak bede glodna przekasze waflem ryzowym lub kefirem. No i oczywiscie zero jedzenia po tej 18/18:30. Proosze o pomoc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to zbyt monotonna dieta? Moze warto wprowadzić inne produkty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, jeśli podejmiemy decyzję o zrzucenie wagi, to powinniśmy raczej udać się do dietetyka po Akademii Dietetyki, który powie nam jak powinniśmy się odżywiać, żeby jednocześnie schudnąć i dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, jeśli podejmiemy decyzję o zrzucenie wagi, to powinniśmy raczej udać się do dietetyka po Akademii Dietetyki, który powie nam jak powinniśmy się odżywiać, żeby jednocześnie schudnąć i dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników.
  Czasem po prostu odchudzanie na własną rękę nie wychodzi na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio zastanawiam się nad skorzystaniem z czegoś w podobie tego. Nie wiecie może czy w Lublinie ktoś oferuje taką usługę jak w linku? Może wreszcie schudłbym trochę na lato...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie! Jakie polecacie sposoby na szybkie odchudzanie? Sama dieta to chyba za mało, ćwiczenia też za szybkich efektów nie dają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętajcie, że dieta jest ważna ale do tego też zdrowie i ćwiczenia. Więc najlepiej ćwiczyć, odpowiedno jeść i do tego polecam bezpieczne i sprawdzone środki z http://sterydonline.pl;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja droga ćwiczenia to nie wszystko, a praktycznie w 80% za gubienie kilogramów i pozbycie się nadmiaru tłuszczu w organizmie odpowiedzialna jest odpowiednia dieta w połączeniu z odpowiednim nastawieniem i zmianą nawyków zarówno dietetycznych jak i tych zakorzenionych w naszej głowie. Naturalnie ćwiczena pomagaja, ja sama ćwicze codziennie na steppere.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo warzyw i owoców, koniecznie urozmaić dietę, żeby były w niej wszystkie niezbędne składniki, jedz regularnie i w małych porcjach i trochę się poruszaj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dieta to tylko ustalona razem z profesjonalnym dietetykiem. Nie można też zapominac o ćwiczeniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja diety specjalnie nie stosowałam, nie mniej bardzo pomógł mi schudnąć foreverslim, jak się okazało moim najwiekszym problemem było podjadanie. ten środek skutecznie to zlikwidował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja diety specjalnie nie stosowałam, nie mniej bardzo pomógł mi schudnąć foreverslim, jak się okazało moim najwiekszym problemem było podjadanie. ten środek skutecznie to zlikwidował...
Zgadzam się z tobą, ja też stosowałam foreverslim, akurat trafiłam na ciekawą promocje na Allegro i zdecydowałam się na zakup. Nie żałuję tej decyzji, bo schdłam prawie 12 kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsyłam ciekawy artykuł o diecie http://blogilla.pl/dieta-to-podstawa/. Myślę, że przed rozpoczęciem diety warto poczytać na ten temat, aby wybrać coś odpowiedniego dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...