Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do kogo trafią medyczne Oscary? Lista lekarzy i farmaceutów z woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 14:55 Powrót do artykułu
to już w Lublinie nie ma dobrych konowałów tylko z rejonu ciągną do koryta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to już w lublinie nie ma dobrych konowałów tylko z rejonu ciągną do koryta??
 widać jaki jest twój poziom: to nie jest koryto: "zaszczytne laury" nie są honorowane finansowo (nominowani muszą jeszcze dołożyć z własnej kieszeni na dojazd/nocleg). szkoda mi ich, bo najczęściej to osoby, które wysłuc***ą wszelkiej maści hipohondryków zamiast pozbyć się i pójść zarabiać prawdziwe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dr Krupa... Wiedza równa starszym kolegom ordynatorom ze szpitali (kolejno potwierdzali jej diagnozę), skromna, przyjmuje pacjentów "do oporu", przyjeżdża do domu w razie potrzeby. Zawsze miła, uprzejma, oddana swej misji. Szanujemy ją i za umiejętności medyczne, i za czas poświęcony naszej mamie. Jest naprawdę super lekarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wprowadzić parytet dla facetów bo są wyraźnie dyskryminowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wiedziałam, gdzie można głosować. Moim lekarzem aniołem i jego innych pacjentów jest dr Krzysztof Brzeziński, anestezjolog z poradni leczenia BÓLU w Lublinie, w dodatku na NFZ. Najwspanialszy, najbardziej empatyczny i sympatyczny lekarz, jakiego poznałam. Potrafi nawet samą rozmową złagodzić ból. A jego leczenie również pomaga. Po prostu przecudowny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szkoda, że nie wiedziałam, gdzie można głosować. Moim lekarzem aniołem i jego innych pacjentów jest dr Krzysztof Brzeziński, anestezjolog z poradni leczenia BÓLU w Lublinie, w dodatku na NFZ. Najwspanialszy, najbardziej empatyczny i sympatyczny lekarz, jakiego poznałam. Potrafi nawet samą rozmową złagodzić ból. A jego leczenie również pomaga. Po prostu przecudowny człowiek.
 Na stonie fundacji jest zakładka: zgłoś lekarza. Na przyszły rok już wiesz jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...