Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

elektryczna szczoteczka do zębów

Utworzony przez ząb, 3 sierpnia 2012 r. o 11:46
Po ostatniej wizycie u dentysty stwierdziłem że zaopatrzę się w elektryczną szczoteczkę do zębów. Nie bardzo kojarzę o co chodzi ale żeby później końcówki były nie drogie. przeglądałem oferty i nie wiem na co się zdecydować czy na BRAUN a może oral-b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektyczna szczoteczka ma swoje plusy i minusy. Ja widzę głównie minusy, bo można sobie choćby zniszczyć dziąsła, tak więc całkowicie odradzam. Myję tradycyjną szczoteczkę i mimo wszystko zęby mam utrzymane w doskonałej kondycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myję szczoteczką elektryczną i zęby wyglądają super. Zasada jest w zasadzie banalnie prosta - trzeba mieć pasty, które nie będą zapychały szczoteczki. W koncentracie jest ajona. Dopiero wtedy można ze szczoteczki wycisnąć maxa ;-) Wiadomo - przy szczoteczce elektrycznej naprawdę trzeba uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poważnie pasta ma takie duże znaczenie przy szczoteczkach elektrycznych? Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szoruję ząbki od roku dopiero elektryczną szczoteczką Oral-B i nie ma porównania ze zwykłą. Widzę jak na razie właśnie samiutkie plusy i nie rozumiem, jak można zniszczyć sobie nią dziąsła. Pasta też nie ma znaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kolega pytał o wpływ pasty na szczoteczkę. Wiadomo, że to jeszcze zależy od samej szczoteczki. Są mocne i są kiepskie - kwestia tego jakie masz. Słaba szczoteczka w żaden sposób nie pokona oporu gęstej pasty. Zresztą najłatwiej sobie porównać na dwóch różnych pastach. Sam zauważysz różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że pasta ma znaczenie - znam właśnie ajonę, o której piszecie, bo korzystam z niej od kilku miesięcy i naprawdę różnice są ogromne. Wcześniej moje zęby nie wyglądały tak jak teraz. Aktualnie po prostu wszystko zmieniło się na lepsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka szczoteczka powoduje krwawienie z dziąseł. Używałem kiedyś szczoteczki elektrycznej i mam same niemiłe wspomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio przerzuciłam się ze zwykłej szczoteczki na reklamowaną w telewizji szczoteczkę marki Oral B. Po kilku dniach używania już jestem pewna, ze nigdy nie wrócę do zwykłej. Nie ma porównania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poloecam używać na zminę np rano elektryczna i wieczorem zwykła. I to jest też polecane przez stomatologów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez wolę szczoteczke elektryczną niż zwyczajną, lepiej czyści zęby i trafia do 8 mek i dzięki temu sie nie psują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usuwa kamień z trudno dostępnych miejsc bo ma małą główkę i nie trzeba wykonywac ruchów tylko ja przyłożyć . Szczoteczkę elektryczną poleciła mi dentystka gdyz mam pościskane zęby na dolnej szczęce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektryczna jest duzo bardziej efektywna, obecnie się liczą tylko braun(oral- i sonicare. Z racji ceny ta pierwsza wygrywa zdecydowanie ,gdyż nie każdego stać na końcówkę za 120 zł (w oral nawet za 5 zł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczoteczka elektryczna ok, ale tylko w połączeniu z pastą w żelu/koncentracie. Jeśli pasta będzie gęsta to nie zauważycie żadnych efektów zmiany szczoteczki, a niby ta elektryczna ma lepiej domywać zęby. Porównajcie sobie - pasta ajona i inna, przy szczoteczce elektrycznej. Różnica jest znacząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to czytałam o tych niby różnicach już wcześniej i... zaczęłam się z nich śmiać, ale to rzeczywiście prawda. Przy paście w koncentracie szczoteczka szła znacznie lepiej, lepiej domyła zęby, czyli to o co chodziło. Ale rzeczywiście najlepiej przetestować na sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są bajki - wiedziałem o tym już ze 2 lata temu, zaraz po tym, jak zacząłem korzystać ze szczoteczki elektrycznej. Przypadkiem jednego dnia skorzystałem z różnych past i wtedy zauważyłem, że jest inaczej. Okazało się, że tą drugą pastą była ajona i tak już zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda - różnica przy myciu zwyczajną szczoteczką, a szczoteczką elektryczną i pastą w żelu jest duża. Nie powiem, że gołym okiem widać, że zęby są bielsze, ale po kilku tygodniach zmiana na 100% jest widoczna, choćby po zdjęciach. Przyznam szczerze, że sama w to nie wierzyłam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd pewność, że to efekt szczoteczki do zębów a nie samej pasty? Przecież nie jesteś w stanie tego samodzielnie stwierdzić - chyba że się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt połączenia - jeśli myjesz zęby jakąś tam pastą, nagle zmieniasz szczoteczkę na elektryczną, to chyba logiczne, że dopiero ta szczoteczka wyciągnęła z pasty pełnię jej możliwości, prawda? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda - szczoteczka elektryczna dużo lepiej domywa zęby i rzeczywiście najlepszy efekt jest wtedy, kiedy stosujecie pastę w żelu. Gęsta pasta nie pozwala szczoteczce się odpowiednio rozbrykać. W przypadku pasty np. w koncentracie, jest dużo lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...