Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

elektryczna szczoteczka do zębów

Utworzony przez ząb, 3 sierpnia 2012 r. o 11:46
Oral-B jest chyba najczęściej kupowaną firmą, jeśli chodzi o szczoteczki - sama je posiadam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, firma znana, ale tutaj nie o to chodzi. Jeśli pasta będzie gęsta, to żadna szczoteczka tego nie przetrwa. Natomiast bardzo dużo da wprowadzenie pasty w żelu. Przeczytaj poprzednie posty. Ajona w takich przypadkach naprawdę bardzo pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przy takiej szczoteczce konieczna jest pasta w żelu, ewentualnie pasta w koncentracie. Przy klasycznej paście będzie ona zbyt gęsta żeby dać max możliwości szczoteczki - sami sobie przetestujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasta ajona, miękka szczoteczka, systematyczność - to powinno dać zdecydowanie najwięcej. U mnie zmiana była diametralna, bardzo duża poprawa barwy - mocno się zmieniła i po prostu zęby teraz wyglądają o niebo lepiej - o takie efekty właśnie mi chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczoteczka do zębów jak wiadomo jest bardzo ważna. Są różne modele, podobnie jest z zębami, więc nie każdy może sztosotwać elektryczne. Czasami warto skupić się na rodzaju włosia.
Ostatnio edytowany 22 października 2014 r. o 13:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasta to ajona, szczoteczka elektryczna i zęby są na prawdę domyte, wyglądają ładnie i zdrowo, a kluczowe znaczenie ma tutaj systematyczność. Od tamtej pory w zasadzie wszystko wygląda pozytywnie i o to chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę używać takich szczoteczek. Mam zbyt wrażliwe dziąsła :) Pozostaje więc tradycyjny wybór i miękkie włosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna miękka szczoteczka w zestawie z pastą ajona. Nie pamiętam czegoś takiego jak problemy z krwawieniem. No może kiedyś 00 w tym momencie jest cały czas wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd używam takiej szczoteczki mam o wiele mniej kamienia, próchnicy, one działaja po prostu lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasta ajona, systematyczność i będzie ok. A dlaczego ta pasta? Bo jest w żelu/koncentracie. Przy gęstych pastach szczoteczka nie wykorzysta maxa swoich możliwości, a to nie tędy wiedzie droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miękka szczoteczka, pasta ajona, systematyczność, odpowiednie podejście i zęby powinny powrócić do normalnego zdrowia. Nie uważam, że od razu z dnia na dzień zrobią się idealne, bo tak to nie wygląda, ale po czasie poprawa powinna być zdecydowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałem pod choinkę szczoteczkę soniczną -  testuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój chłopak mial problemy z kamieniem nazebnym. Wciąż chodzil na piaskowanie itd, ale dopiero gdy dentysta   poleciał mu elektryczną szczoteczkę w znacznym stopniu pozbył sie kamienia i czestych wizyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem szczoteczka elektryczna jest całkowicie zbędna - wystarczy stosować klasyczną szczoteczkę i nie będziecie mieli z zębami żadnych problemów. A jeśli chodzi o barwę - to kwestia czasu, barwa może szybko powrócić do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe rozwiązanie proponują producenci szczoteczek sonicznych. Główka szczoteczki wprawiona w pulsacyjny ruch emituje ultradźwięki, które rozbijają płytkę nazębną oraz usuwają bakterie. Tego rodzaju szczotki są jeszcze delikatniejsze i skuteczniejsze, aniżeli zwykłe szczoteczki elektryczne. Czyszczenie uzębienia odbywa się bowiem nie tyle przez mechaniczne ścieranie osadu, lecz przede wszystkim przez niesłyszalne dla ludzkiego ucha dźwięki o wysokiej częstotliwości. Idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi dziąsłami. ------------------------ Solidne  czyszczenie wykładzin warszawa
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2015 r. o 18:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używam szczoteczki elektrycznej od lat i jem bardzo mało słodyczy. Dzięki temu wizyta u dentysty (raz na rok, dwa lata) stała się przyjemnością. :)   wynajem Aut warszawa
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2015 r. o 11:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiednia szczoteczka to jedno, a dalej musi być jeszcze pasta w żelu/koncentracie. O ile należycie do tego podejdziecie to problem da się rozwiązać w dosyć krótkim czasie, no ale właśnie - najpierw odpowiednie podejście do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektryczna szczoteczka to super sprawa, zupełnie inna jakość działania, zęby są o wiele lepsze ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam philips szczoteczki soniczne  ponieważ dzięki technologi sonicznej pozwalają usunąć a a także oczywiście zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego oraz przebarwień. Od pięcu lat używam szczoteczki soniczne philips i z powodzeniem mogę polecić model: Szczoteczką  Philips Diamond Clean HX9332 oraz Szczoteczka Philips EasyClean o modelu HX6511.Polecam Sklep Molar  ( SzczoteczkiPhilips.pl ) -  szczoteczki soniczne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczoteczka może być elektryczna, ale zakładając towarzystwo pasty w żelu. To właśnie dzięki temu można rzeczywiście sobie wygląd tych zębów odmienić. Nic nie dzieje się z dnia na dzień, ale zakładane efekty można po prostu uzyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...