Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

problem z pęcherzem

Utworzony przez kunigunde, 5 września 2018 r. o 13:43
czy da się samemu wyleczyć zapalenie pecherza? piecze mnie przy oddawaniu moczu i dużo częsciej niż zwykle chodze do toalety, myśle ze to wlasnie zapalenie pęcherza bo juz cos podobnego przechodzilam ale wtedy lekarz zapisywał mi leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie możesz isc do lekarza kup sobie urofuraginum max, bez recepty dostaniesz iduzo nie kosztuje, pewnie zreszta lekarz to samo by ci zalecił brać, bierz tydzień i powinno przejść, dużo pij wody, ubieraj ię ciepło, podobno też pomaga picie rumianku ale ja na sobie tego nie probowałlam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj z żurawiną, która zakwasza mocz , co zmniejsza rozwój bakterii w moczu. jest stosowana w profilaktyce zakażeń dróg moczowych oraz we wspomaganiu leczenia. nie zastąpi leczenia przyczynowego - czyli eliminacji bakterii czy grzybów. w przypadku pieczenia, świądu okolic cewki, uczucia parcia i częstego oddawania moczu należy zgłosić się do lekarza urologa  ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/urolog  , który zaproponuje odpowiednie leczenie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żurawina jest często zalecana ale ta sprzedwana w sklepach jest bardzo mocno słodzona i tylko karmi bakterie, dobrze jest zacząć brać leki możliwie wcześniej zanim zapalenie rozhula się na całego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...