Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najszybciej dostaniesz się do lekarza w woj. lubelskim? Nowa wyszukiwarka NFZ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2018 r. o 22:13 Powrót do artykułu
Fajne. Mam ból w klatce piersiowej. Leczę się kardiologiczne. Sprawdziłem, w Zamościu (90 km na piechotę to dla mnie 5 dni, mam zadyszkę) wizyta już na 7 miesięcy. Hurrra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszybciej to patolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko super, tylko taka wyszukiwarka już była, może nieco inaczej wyglądała, ale funkcję miała spełniać tą samą. Co z tego, skoro pokazywane informacje były o kant d... potłuc? Pamiętam jak chciałem umówić się do specjalisty, byl to wrzesien, sprawdzam w wyszukiwarce, w jednej z przychodni terminy za miesiąc (a specjalista oblegany, więc szok że tak szybko). Dzwonię: "nie nie, do marca wszystko pozajmowane, a dalej nie rejestrujemy, bo kontrakt nowy z nfz. A kiedy dalsze zapisy? No nie wiadomo, nie wiadomo..." Absurd i parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOkładnie, na stronie są terminy, a jak się dzwoni to masakrycznie nieaktualne wszystko.Pomysł dobry, tylko wykonanie słabe, trzeba stworzyć siec inforamtyczną placówek, gdzie na bieżąco będą uzupełniane terminy tak jak w Luxmedzie albo rezerwację online...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te terminy są całkowicie oderwane od rzeczywistości. W ogóle nie polecam tego sprawdzać… moja babcia chciała zapisać się na zabieg usuwania zaćmy. Sprawdzamy kolejkę – wyskakuje, że pół roku. Myślę sobie – „Ok! Jak na NFZ to krótko!”. Jakież było moje zdziwienie, gdy po przyjeździe do szpitala okazało się, że kolejka jest… 6-cio krotnie dłuższa. Dokładnie tak! Zamiast pół roku powiedzieli, że to są 3 lata. Absurdalne. Całe szczęście, że są jakieś alternatywy. Babcia zapisała się do One Day Clinic w Czechach. Co prawda trochę się boi wyjazdu za granice, ale nie ma czego, w końcu pracują tam Polacy. Termin – niecałe dwa tygodnie od daty wizyty kontrolne. Koszt – 1000 zł z noclegiem i transportem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na operacje usuwania zaćmy najszybciej dostalem się do Radomia do Corten Medic i w tym momencie juz dawno jestem po zabiegu i mam sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...