Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
......wszystkie suplementy są, li tylko i wyłącznie, jednym wielkim szachrajstwem nastawionym na wypełnianie portfeli producentów. Oni doskonale zdają sobie sprawę z ludzkiej skłonności do chodzenia skrótami. To wszystko, co znajduje się w deklarowanych wartościach suplementów, z wyłączeniem składników bezpośrednio zagrażających zdrowi u życiu, znajdziemy w warzywach i owocach, które powinniśmy spożywać codziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję takie tabletki, plussszz sie kiedys nazywalo. W robocie piję zazwyczaj wode gazowana i kawe, jak najdzie ochota to robię tabletkę pomarańczową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt norlmalny tego nie kupuje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej chemii i wypełniaczy niż substancji mającej pomóc. Zawsze omijałem suplementy. W ubiegłym roku się skusiłem. I to był błąd. Dwa razy postanowiłem "wzmocnić" organizm i dwa razy po 1-2 tyg stosowania byłem chory :) Odstawiłem to świństwo i do tej pory nie chorowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie - czy producenci i dystrybutorzy tych trucizn zostali ukarani ? Czy może zmienią pudełka , nazwę i dalej na truciźnie będą zarabiali ? Jeżeli tak to działa to po cholerę nam klientom ta wiedza ? I tak na marginesie, to po cholerę budżet Państwa ponosi koszty z tytułu utrzymania PIH ,Sanepid,PIS, Inspekcji Weterynaryjnej,PIP -skoro te instytucje nie wypełniają swoich statutowych obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek ja również poje plusz,ale tylko ze względu na walory smakowe.Najlepszy był żelazo-multiitamina,ale niestety nie można go nigdzie dostać :( ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja pije piwo i polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się suplement diety Fat Fast Burner fatfastburner.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...