Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Herbata z czystka

Utworzony przez malwinka82, 29 marca 2016 r. o 11:07
Witajcie drodzy forumowicze, Ostatnio zrobiło się głośno na temat herbaty z czystka - podobno ma bardzo dobre właściwości. Czy ktoś może z was pije taką herbatę? Zauważyliście jakąś poprawę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piję tę herbatę od dłuższego czasu i już mogę się wypowiedzieć na temat jego niesamowitych właściwości. Przede wszystkim czuje sie lekko i mam doskonale odkwaszony organizm. I co dla mnie ważne, smakuje mi lepiej niż zielona herbata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie właśnie nie smakuje, ale działanie ma bardzo dobre. Idealnie oczyszcza organizm, poprawiła mi się przede wszystkim cera. Do smaku po prostu trzeba się przyzwyczaić albo przekonać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, a u mnie w ogóle się nie sprawdziła chociaż u moich przyjaciółek działa dosłownie cuda! U mnie lepsza się zjonizowana woda alkaliczna okazała i najpierw w zdrowie-dom.pl kupiłam jonizator tylko pod siebie, żeby też odkwasić organizm, a teraz całą rodzinę tylko na taką wodę przeniosłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może powinnaś spróbować dodać do niej cytrynę? Wcześniej o tym nie pisałam, ale na poczatku kiedy nie mogłam sie przyzwyczaić do jej smaku, dodawałam sobie kilka kropel soku cytrynowego i nawet miałam wrażenie, że wtedy działałą jeszcze lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...