Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakim budżetem dysponował lubelski NFZ? Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem oddziału

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Opowiem wam moją przygodę z NFZ, która trwa już parę miesiecy. Pomyślałem, że pojadę do sanatorium. Porobiłem furę badań, lekarz wypisał skierowanie. Pech chciał, że trzy dni wcześniej zmienił się druk skierowania (dwie ostatnie tabelki scalono w jedną - totalna rewolucja). Po kilku tygodniach dostałem list, że odrzucono moje skierowanie - dostarczyłem zły formularz. Kolejna wizyta u lekarza, znowu mozolne wypełnianie nowego druku - lekarz przeciągnął kreskę przy jakimś nieistotnym pytaniu, skreślił tak i nie. To błąd dyskwalifikujący, odesłano mnie znowu w diabły. Ja znowu do lekarza, on przy tym trefnej kresce zaznaczył prawidłowo, podpisał, przystawił pieczęć. Też źle. Nie może być poprawek. (urzędnik przyjął, lekarz (?) NFZ odrzucił). Kolejna wizyta w przychodni, kolejna już czwarta w NFZ. Czekam znowu na list, ciekawe co teraz wymyślą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze mój komentarz: Urzędnicy z ZUS czy US dużo poważniejsze problemy potrafią załatwić telefonem czy mailem. W NFZ triumfuje głupota lub perfidia albo też realizacja politycznego zamówienia. Bodajże na wiosnę minister obiecał skrócenie kolejek do sanatorium, no i masz znalazła się metoda. Od urzędnika i takich jak ja petentów słyszałem, że wnioski są masowo odrzucane. Ot i dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem -" jest dobrze a będzie jeszcze lepiej". Nawet ciemny lud już tego nie kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne aby im na premie wystarczyło !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie jakie są zarobki w NFZ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dalej popiera Pan "kandydata do Sejmu tego Państwa" Teresę Kanclerz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabia się min. Krajowa i jesteś referentem , bez względu na ogólny staż pracy . Mobbing szczególne we wsoz .. Marek S - Naczelnik, socjopata , przerósł poprzedniczkę ... uciekać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa ... A w NFZ mobbing na całego, zwłaszcza w WSOZ i WO. Ludzie za pół darmo pracują. No chyba, że jesteś naczelnikiem to i na nagrody liczyć możesz bo ktoś przecież motłoch w ryzach musi trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich, którzy zazdroszczą pracownikom NFZ ich zarobków i pracy zapraszamy. Drzwi wydziałów WSOZ i WO stoją otworem. A wspaniali naczelnicy zapewnią wam wrażenia, których do końca życia napewno nie zapomnicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...