Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Potwierdził to minister zdrowia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2020 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Żuk zacznie unikać mieszkańców Lublina? A nie, on już to robi.
Jaką trzeba być gnidą aby zagrożenie epidemią wykorzystywać do hejtowania
A nie wiem. Zapytaj Rostowskiego.
 Jest mowa o gnidzie a nie o Rostowskim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma zakazu odprawiania mszy, dlaczego nie ma zakazu podawania komuni do ust, dlaczego ubikacje przykościelne są tak zasyfione, z pourywanymi umywalkami bez możliwości umycia rąk, bez mydła i ręczników jednorazowych, gdzie jest sanepid, dlaczego tych ubikacji nie kontroluje. W takim stanie jak się zachowuje kościół to nawet modlitwa nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz interesuje mnie, kiedy będzie pierwszy przypadek na Wiejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja ja ja jaj ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koronowirus dotarł do nas z Niemiec - pacjent wrócił z Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Niemcy nie opanowały ? Tylko wypuszczają chorych na inne kraje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy w spólnocie unii europejskiej to czemu u nasz ma nie być tego wirusokoronowego Helga by nam nie wybaczyła, Kaczyński, brak rządów Tuska to już za wiele, wirus przynajmniej musi być, jak ginąc to we wspólnocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi dwoma osobami co leżą na Stasica ? Dalej cisza. O wcześniejszych osobach leżących z podejrzeniem koronawirusa pisali że wyszli. A nast. dwie osoby czekają na wynik weekend minął i dalej cisza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarób 100zł na zakupy za rejestrację, jeśli jesteś zainteresowany napisz na mój email: dahmkontakt@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...