Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

maść na rogowacenie naskórka

Utworzony przez letta, 26 sierpnia 2019 r. o 20:10
Dermatolog przepisał mi taką maść robioną, byłam w kilku aptekach ale nie mają możliwosći robinia kosmetyków na miejscu, znacie jakie apteki w Lublinie które robią takie kosmetyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest w Twoim mieście apteka DOZ? Wiem, że oni realizują recepty na takie leki wykonywane na miejscu, mają do tego profesjonalne zaplecze. Ja kilka razy u siebie zamawiałam, więc myślę, że u Ciebie też będzie taka możliwość:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w Lublinie nie jedna apteka DOZ, dzięki za podpowiedź, już recepta u nich zrobiona i mam gotową maść, dosyć szybko mi ją zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, a nie wiecie czy w aptece DOZ można też zrealizować receptę na lek wykonany na miejscu, ale chodzi o maść z antybiotykiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz, ale z antybiotykiem poczekasz pewnie kilka dni. Ale na pewno można u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jest moda na takie typu artykuły handmade i z tego co pamiętam, kiedyś było to bardziej powszechne, że apteki wykonywały różnego rodzju leki, w tym maści czy kremy. Ja też odebrałam wczoraj z DOZ maść wykonaną na miejscu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona niską ceną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...