Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi lekarze nie przerywają protestu. Będzie strajk?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2017 r. o 21:42 Powrót do artykułu
w dup*ch sie przewraca. Młode szczyle i odrazu chcą kokosy, a moi rodzice po 25 latach pracy płaca minimalna. Do roboty się weżcie i się wykazujcie to ktoś Was doceni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę z programu 500 +. Bo teraz dzieci nie chodzą po śmietnikach. I mam niską emeryturę bo nasi rzund Masauera i Balcerka zlikwidowali w firmach archiwa zakładowe. Za przynależność do "S" człowiek był poniewierany i zwalniany. Jak dożył wieku emerytalnego i poszedł po zaświadczenie do dawnego zakładu gdzie miał dochód 148% przeciętnego wynagrodzenia w kraju to dowiedział się, że archiwum zakładowe zlikwidowano. Wysłano mnie na ul. Spokojną gdzie miały trafić papiery z zakładowego archiwum. Tam powiedziano mi, że z mojej dawnej firmy nie mają dokumentów bo wysłali je na ul. Turystyczną d. Rzeżnia. Tan spotkałem pracowników, którzy tłumaczyli się, że dopiero segregują dokumenty i trzeba przyjść za 8 m-cy wtedy zaczną szukać. W międzyczasie poszedłem na emeryturę i przedstawiłem ZUS dochody z ostatnich 10 lat pracy z firmy co pracowałem po zwolnieniu z dawnej firmy. Tu przeciętne wynagrodzenie kształtowało się na poziomie 123% przeciętnego wynagrodzenia czyli było o 25% niższe niż z firmy poprzednie. Odbiło to się w znacznym stopniu na wielkości emerytury ca 1200 PLN niższa niż liczona ze 148% przeciętnego wynagrodzenia. Mimo, że teraz mam marną emeryturę to dobro dzieci jest mi bliższe niż moje dochody. Brawo Pani Szydło, że dba o dzieci i to materialnie. Bo POprzednicy z Prezydentem to jeżdzili PO Polsce i głaskali dzieci po główkach i taki mieli wkłd w polepszenie losu dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram protest, ostatnio byłem u lekarza to powiedział wporst ze jest po nieprzespanej nocy na dyżurze i chętnie by poszedł do domu, ale wtedy nie byłoby komu przyjmować w przychodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ha a ukraińsy lekrze to już jadą do Polski hahahahaha. Do Niemiec pojadą...a po Ciebie to już tylko śmierć. Lekarz to elitarny zawód i powinien  być elitą finansową. Bezpłatna służba zdrowi nie istenieje. Opieka Medyczna powinna być płatna!!!  Nieroby i pasoży powinni się leczyś sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niech idzie do Biedronki, tam na kasie dostanie 3200 zł i nie będzie ruinował zdrowia ludziom.
 nie narzekaj, że tak żle w biedronce, siedzieć na kasie i puszczać sobie towar  przez czytnik, to dziecko nawet by potrafiło, i jeszcze 3200 zł, ja pieprzę,  to jak po 38 latach pracy w służbie zdrowia mama 2900 zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja się cieszę z programu 500 +. Bo teraz dzieci nie chodzą po śmietnikach. I mam niską emeryturę bo nasi rzund Masauera i Balcerka zlikwidowali w firmach archiwa zakładowe. Za przynależność do "S" człowiek był poniewierany i zwalniany. Jak dożył wieku emerytalnego i poszedł po zaświadczenie do dawnego zakładu gdzie miał dochód 148% przeciętnego wynagrodzenia w kraju to dowiedział się, że archiwum zakładowe zlikwidowano. Wysłano mnie na ul. Spokojną gdzie miały trafić papiery z zakładowego archiwum. Tam powiedziano mi, że z mojej dawnej firmy nie mają dokumentów bo wysłali je na ul. Turystyczną d. Rzeżnia. Tan spotkałem pracowników, którzy tłumaczyli się, że dopiero segregują dokumenty i trzeba przyjść za 8 m-cy wtedy zaczną szukać. W międzyczasie poszedłem na emeryturę i przedstawiłem ZUS dochody z ostatnich 10 lat pracy z firmy co pracowałem po zwolnieniu z dawnej firmy. Tu przeciętne wynagrodzenie kształtowało się na poziomie 123% przeciętnego wynagrodzenia czyli było o 25% niższe niż z firmy poprzednie. Odbiło to się w znacznym stopniu na wielkości emerytury ca 1200 PLN niższa niż liczona ze 148% przeciętnego wynagrodzenia. Mimo, że teraz mam marną emeryturę to dobro dzieci jest mi bliższe niż moje dochody. Brawo Pani Szydło, że dba o dzieci i to materialnie. Bo POprzednicy z Prezydentem to jeżdzili PO Polsce i głaskali dzieci po główkach i taki mieli wkłd w polepszenie losu dzieci.
 głupi emerycie, to 500+ jest płacone z tych zapieprzonych pieniędzy na emerytury, emeryt był pusty, jest i będzie pusty, zapieprza na innych i siedzi cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a gdzie krzykacze byliście jak po i psl przez 8 lat byli u władzy? nie przeszkadzało wam to wszechobecne złodziejstwo? a teraz, jak następcy ukrócili złodziejstwo, to wy rozdajecie te pieniądze? a wara wam od tego. gdzie dotąd byliście, krzykacze?
 oni przez 8 lat oszczędzali pieniądze na te wasze ***e 500+, skąd kuźwa bierzecie pieniądze na te bachory, z sufitu wam spadają barany, czy zapieprzacie innym pracującym za jałmużne po to aby wam płacić za pieprzenei się i rozmnażanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=u12gj03arvk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kundle dalej siorbią wodę i jedzą suchy chleb? A Polska ciągnie dalej i ochłapiarzy ma w nosie. Brawo rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdds napisał:
undefined napisał:
a gdzie krzykacze byliście jak po i psl przez 8 lat byli u władzy? nie przeszkadzało wam to wszechobecne złodziejstwo? a teraz, jak następcy ukrócili złodziejstwo, to wy rozdajecie te pieniądze? a wara wam od tego. gdzie dotąd byliście, krzykacze?
oni przez 8 lat oszczędzali pieniądze na te wasze ***e 500+, skąd kuźwa bierzecie pieniądze na te bachory, z sufitu wam spadają barany, czy zapieprzacie innym pracującym za jałmużne po to aby wam płacić za pieprzenei się i rozmnażanie
 Ty naprawdę taki durny jesteś, czy płacą ci za bycie idiotą? To przez 8 lat PO i PSL lepiej płacili, a obecna władza zmniejszyła pensje? Jedyny przykład zmniejszenia uposażenia dotyczy ubecji. Dotknęło cię? Jeśli tak, to się cieszę. Poza tym: cieszę się z 500+ choć mnie to nie dotyczy. Zyskują na tym polskie rodziny. Nawet te, które wrzeszczą jak ty. I jakoś nie gardzą tą forsą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja napisał:
sdds napisał:
undefined napisał:
 a gdzie krzykacze byliście jak po i psl przez 8 lat byli u władzy? nie przeszkadzało wam to wszechobecne złodziejstwo? a teraz, jak następcy ukrócili złodziejstwo, to wy rozdajecie te pieniądze? a wara wam od tego. gdzie dotąd byliście, krzykacze?
oni przez 8 lat oszczędzali pieniądze na te wasze ***e 500+, skąd kuźwa bierzecie pieniądze na te bachory, z sufitu wam spadają barany, czy zapieprzacie innym pracującym za jałmużne po to aby wam płacić za pieprzenei się i rozmnażanie
Ty naprawdę taki durny jesteś, czy płacą ci za bycie idiotą? To przez 8 lat PO i PSL lepiej płacili, a obecna władza zmniejszyła pensje? Jedyny przykład zmniejszenia uposażenia dotyczy ubecji. Dotknęło cię? Jeśli tak, to się cieszę. Poza tym: cieszę się z 500+ choć mnie to nie dotyczy. Zyskują na tym polskie rodziny. Nawet te, które wrzeszczą jak ty. I jakoś nie gardzą tą forsą.
 a ty naprawdę jesteś tak pieprzniętyh i myślisz, że 500+ do z nieba leci, ci pracowniocy nie mają podwyższanych wynagrodzeń bo p[ieniądze są przeznaczane na 500+, a nawet jeżeli są to najpierw się idioto płaci za pracę a nie za pieprzenie sie i rozmnażanie, tępa gnido piwoska, takze te 500+ winno być jako dodatek do wynagrodzenia ludziom pracyyyyyyyyyyyy, wiesz kuźwa co to praca a nie ruchanie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...