Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadwaga i otyłość u dzieci. Alarmujący raport NIK

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 16:03 Powrót do artykułu
rodzice dostają za darmo 500+ i po wuj mają się męczyć w domu i gotować zdrowe obiady, napoje , itp. jak wystarczy z tych darmowych 500+ kupić w markecie frytki, hot-dogi, cola-colę, itp. i jeszcze im zostanie na kupno wódy czy piwa i posiedzieć ze z znajomymi i je wypić, a nie pieprzyć się w kuchni w garach pół dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzieci nie jedzą już szczurzego mięsa jak twierdziła jedna znana pani minister ?? mają 500+ to po co gotować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się wychowałem na frytkach (bo bardzo lubię), ale najczęściej takie domowe z patelni i dziś prawie 30lv a jestem szczupły :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To dzieci nie jedzą już szczurzego mięsa jak twierdziła jedna znana pani minister ?? mają 500+ to po co gotować...
 tylko, że ja zapieprzam na te 500+, by szlag trafił, za pracę dają jalmużnę a płacą za pieprzenie się i rozmnażanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
rodzice dostają za darmo 500+ i po wuj mają się męczyć w domu i gotować zdrowe obiady, napoje , itp. jak wystarczy z tych darmowych  500+ kupić w markecie frytki, hot-dogi, cola-colę, itp. i jeszcze im zostanie na kupno wódy czy piwa i posiedzieć ze z znajomymi i je wypić, a nie pieprzyć się w kuchni w garach pół dnia
Jaki problem - postaraj się i skożystaj z tych dobroci. Będziesz miał na frytki, hot-dogi i colę, a i na wódkę z piwem wystarczy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma 500+ do nadwagi? W Ciągu dwóch lat dzieci się roztyły? To nie szkoła ma dbać o dietę dziecka tylko rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba każdy rodzić mniej wiecej wie co jest najlepsze dla jego dziecka. Wpychanie w dzieci fast foodów jest mało rozsądne, a one raczej same nie wymykają się z domu, żeby potajemnie zjeść coś niezdrowego. Najważniejsze jest to, żeby wpoić im pewne zdrowe nawyki, zwłaszcza te żywieniowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co ma 500+ do nadwagi. problemem są duże porcje, źle dobrane składniki, mnóstwo soli w potrwach + napoje z gigantyczną ilością cukru a do tego siedzącytryb życia. i nie dlatego że dziecku się nie chce ale wiele razy slyszałam jak rodzic mowi do dziecka "nie możesz wyjść, jeszcze cos sobie zrobisz, ktos cię zabierze itp". robimy to z lenistwa, bo nam się wyglądc przez okno nie chce, czy trudno wyjśc na plac zabaw. niestety. polecam jak coś dobrych dietetyków stąd ***s://ranking.abczdrowie.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...