Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów: Turnusy rehabilitacyjne dla chorych na szpiczaka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2018 r. o 13:59 Powrót do artykułu
A co sie stalo ze ten wybitny dr hab. n. med. Piotr Majcher musiał spier... Z COZL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszalem ze niezly roz*** im w osrodku robił ze ich mobbingował jak komuś słoma z butów wystaje to profesóra i doktorat nic nie dadzą z chama pana nie zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jednych już mobbingował to innych też będzie musi mieć niezłe plecy skoro wszedzie go zatrudniaja ze dyrektorzy innych placówek gdzie pracuje nie wiedza kogo zatrudniaja dziwne to wszystko np.pan dyrektor wojskowego szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego blokujcie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem okazje czytac pismo mobbingowe i uwazam ze tym czlowiekiem powinna zajac sie prokuratura. Po za tym nie blokujcie komentarzy i tak sie ludzie dowiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem fizjoterapeutą absolwentem UM Lublin znam tego Pana, niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na jego temat. Powiedział mi cytuje: wy fizjoterapeuci do niczego się nie nadajecie, to my lekarze jesteśmy najwazniejsi w procesie rehabilitacji. A wiec skoro szanowany PAN konsultant ma takie zdanie o fizjo jak może kierować placówka taka w której będzie większość fizjo przecież oni się do nie czego nie nadaja. Hipokryzja !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem stałą pacjentką centrum onkologii i niejednokrotnie byłam świadkiem jak pan kierownik profesor odnosił się do swoich pracowników, aż się włos jezyl na głowie. Nie zdawałam sobie sprawy ,że ktoś może na takim stanowisku zwracać się do personelu wrzeszcząc i obrażając przy pacjentach.Wiec jest mnóstwo świadków. Zero kultury i poszanowania człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jacys ludzie zarzucają mu mobbing i ta sprawa nie jest wyjasniona to raczej nie powinien sprawowac jakiejkolwiek funkcji kierowniczych przynajmniej do wyjasnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to ten Pan nie tylko ma problem z panowaniem nad emocjami ale rowniez z niektorymi uzywkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz sądy, prokuratura, minister zdrowia, wojewoda lubelski, solidarnosc = PIS więc nie rozumiem czego sie dziwicie ze takie osoby robią kariere.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry Proszę tylko o informacje, czy ten Ośrodek faktycznie funkcjonuje i rehabilituje chorych na szpiczaka ? Szukam właśnie tego rodzaju wypoczynku połączonego z rehabilitacją. Bardzo proszę o informację Dziękuję i pozdrawiam A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...