Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okulary ray ban?

Utworzony przez Gość, 31 grudnia 2013 r. o 16:54
Gdzie na śląsku kupię okulary Ray Ban?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można te okulary kupić w centrum mikrochirurgi oka optomed  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są świetne, ale drogie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na internecie czasami można znaleźć trochę tańsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na moje to szkoda pieniędzy na takie okulary, lepiej wydać je na coś innego, ja sobie odpuściłam ray bany i kupiłam takie za 20 zł z born86.pl, na moje prezentują się tak jak ray bany tyle, że nie maja logo, ale kto co lubi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okulary tej marki najlepiej kupować w salonach. W sieci pełno podróbek. Moim zdaniem te okulary sa tak oklepane, że w zaden sposób nie zachęcają mnie do kupna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam kiedyś okulary tej marki i szczerze żałowałam, że je kupiłam . Po 1 mają je wszyscy, po 2 są za drogie, po 3 nie są jakoś bardzo trwałe. Kolejny raz będąc u optyka kupiłam zwykłe nie markowe i trzymaja tak samo dugo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam kiedyś okulary tej marki i szczerze żałowałam, że je kupiłam . Po 1 mają je wszyscy, po 2 są za drogie, po 3 nie są jakoś bardzo trwałe. Kolejny raz będąc u optyka kupiłam zwykłe nie markowe i trzymaja tak samo dugo.
Dokładnie, po co nosić to, co wszyscy noszą ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ray Ban - świetna marka, choć nie polecam kupowania ich w internecie - bardzo dużo podróbek jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ray Ban - świetna marka, choć nie polecam kupowania ich w internecie - bardzo dużo podróbek jest.
No w necie to się można nieźle naciąć na tych okularach ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okulary są dobre choć w tej cenie można kupić coś znacznie lepszego :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy orientujecie się czy ray ban w swojej ofercie ma okulary na rower? Coś co by spełniało takie kryteria: http://www.trasymasy.pl/jakie-okulary-rowerowe-kupic/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...