Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pęcherz

Utworzony przez eryka, 5 sierpnia 2017 r. o 10:28
Byliśmy w zwierzyńcu u kąpaliśmy się tam w Echo, od paru dni ciągle chodzę do toalety, mam wrażenie że ciagle mi się chce siku, a jak idę to prawie w ogóle nie oddaje moczu. To moze być jakieś zapalenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpewniej zapalenie pęcherza, mogłas sie podziębić i to wystarczy szczególnie u kobiet :) polecam jeść każdego dnia żurawinkę (tabletki), rano woda z cytryną i ogólnie duzo wody żeby wypłukać bakterie, zmieniać bieliznę i się często podmywać, najlepiej po kazdej wizycie w toalecie i po współżyciu. jak to nie pomoze to do dobrego urologa, mozna go znaleźc np tu ***s://ranking.abczdrowie.pl/ poza tym są jeszcze leki urofuraginium czy jakoś tak :) pamiętaj, że jak teraz nie wyleczysz to długo się będziesz z tym borykać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo ma swoje uroki ;) ale na pewno do najczystszych jezior nie należy, szybko można sobie z takim zapaleniem poradzic biorac urofuraginum max, u mnie po kilku dniach rpzechodzi ale biorę 7 dni, zeby sie do końca pozbyć tych bakterii, dużo piję wody, lepiej mieć w pogotowiu jesli się planuje wyjazd nad jezioro, mozna bez recepty kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...