Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pilnie szukam dietetyka

Utworzony przez Alicja, 4 maja 2010 r. o 14:51
Jeśli zagląda tu ktoś, kto zna lub słyszał o jakimś dobrym dietetyku, który przyjmuje w Lublinie. Proszę podzielić się informacją, jak można się z nim umówić i ile kosztuje wizyta. Dzięki z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem dietetykiem , podaję maila gdyby był potrzbeny katchm5676@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Kowaluk ma swój gabinet na ul. Krolewskiej 8. Poza tym możesz go spotkać w Luxmedzie i Paco. Umówić można się mailowo isto@isto.pl lub bezpośrednio z nim telefonicznie 500 259 770
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######vitanutrica.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutrica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszalam same dobre opinie o Grzegorzu Kowaluku, jest duzo opinie w necie na jego temat. wiem ze pracuje w luxmedzie na królewskiej i w siłowni paco. konsultacja kosztuje chyba 60 zł, mysle ze warto zasiagnąc opinie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez polecam doktora Kowaluka, po diecie moje zycie sie zmienilo o 360 stopni, juz sie nie wstydze wyjsc na ulice, ludzie sie na mnie nie patrza bo jestem gruba, schudlam 28 kg w ciagu 5 miesiecy i czyje sie wspaniale. pan Grzegorz to profesjonalista a przy tym bardzo sympatyczny i widac ze mu zalezy na pacjencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam pewną dietę - winna - szczegóły na stronie www.winamarcina.pl - w wyszukiwarce wpisz dieta! POLECAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...