Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

problemy z erekcją

Utworzony przez nikifo, 12 lutego 2020 r. o 15:20
co można kupić skutecznego na problemy z erekcją? jestem po 30 tce i jsstem załamany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy z erekją to się w każydm wieku mogą pojawić, nei ma sie co łamać, bez recepty możesz sobie kupić maxon active, bierzesz na jakieś 15 minut przed seksem, ten czas maie czas zeby się solidni nakręcić i bedzie dobrze ;) efekty się utryzmują kilka godzin, twoja kobieta będzie zaskoczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie jak to wygląda, biorę ten maxon i co? Szybko mi staje? Powinienem jakąś grę wstępną zrobić żeby się pobudzić? Nigdy takich leków nie stosowałem ale ostatnio mój seks to porażka, kończę w zaledwie kilka minut, no i nie ukrywam że jest to dosyć frustrujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po maxon to po jakichś 12 minutach staje, bo kiedyś aż sobie zmierzyłem ;) tylko pamietaj, żeby jednak zrobić jakaś grę wstępna inaczej nic to nie da. I się oszczędzaj przed wieczorem bo jak weźmiesz to będziesz mógł działać nawert kilka godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...